Intriky uvnitř kmene i výměna soutěžících! V show Survivor začíná přituhovat

Druhý díl jedinečné reality show Survivor přinesl řadu napínavých momentů, které diváci mohli prožívat společně se soutěžícími. Tvrdý souboj nastal mezi kapitány obou kmenů – Tomášem a Braňou, na povrch začaly vyplouvat také neshody mezi soutěžícími a došlo i na intriky. Šok ale v kmenech nastal ve chvíli, kdy byla oznámena nečekaná výzva.

Soutěžící se na své ostrovy vrátili po karanténě, na kterou museli nastoupit kvůli covidu. Nebylo to pro ně lehké období, ale nakonec ho zvládli a vyrazili se svým kmenem zpět na ostrov. A hra mohla pokračovat.

Souboj kapitánů

Důležitým momentem pro oba kmeny byla volba kapitána, který měl bojovat za svůj tým. Dohady nastaly v kmeni Azua, kde byl zvolen kapitánem Braňo. To se nelíbilo Adamovi, který to dal také ostatním najevo. Ale měl smůlu, proti zbytku se svým názorem neměl šanci uspět. Na druhé straně si kmen Mao za kapitána zvolil Tomáše Zástěru. Souboj probíhal v uzavřeném kruhu, ve kterém měli kapitáni za úkol soupeři strhnout šátek ze zad a získat pět bodů. Nebylo to ale nic jednoduchého, jelikož při tom měli oba zavázané oči. Soupeře pak mohli rozptylovat rolničkami, které měli na rukou i na nohou. Souboj byl zpočátku vyrovnaný, pak ale začal Tomáš brzy získávat převahu. Výzvu kapitánů nakonec Tomáš vyhrál, kmen Mao se tak mohl radovat z moskytiéry.

FOTO:  TV Nova

​​​Problémy uvnitř kmene a nálady Ivy Pazderkové

Volba kapitána měla vliv především na vztahy v kmeni Azua. Adam se zvolením Braňa od začátku nesouhlasil a dával to pořádně najevo. Snažil se v zákulísí s ostatními členy probírat Braňovo chování a sondovat jejich názor. Vztahy se řešily i ve druhém kmeni. Tam soutěžící nebyli spokojeni s chováním Ivy Pazderkové. Její časté změny nálad podle nich mají vliv na všechny. A jak usoudila Veronika, je prý Iva nejslabší článkem.

Málo členů

Po karanténě se na ostrov mohlo vrátit pouze sedm členů z každého kmene. Výhodu v tom viděl především Nathan. Podle něj mohli získat lepší představu o ostrově a také znovu probudit smysly, které jsou pro soutěž potřebné. Ale v obou táborech bylo jasné, že se moc těší, až se k nim připojí zbytek týmu.

Prohry kmene Azua

Členové kmene Azua byli zdrceni tím, že několikrát po sobě prohráli. Po vítězném získání ohně v prvním díle, další hry proti kmeni Mao nezvládli včetně souboje kapitánů. I přesto kmen vyrazil do dalšího souboje s odhodláním zvítězit. Tentokrát se proti sobě postavily dvojice z obou týmů, které soutěžily v jednotlivých disciplínách překážkové dráhy. Vítězem se měl stát kmen, který jako první získá pět bodů. Během hry byla velmi důležitá přesnost a koncentrace. Bohužel se sebevědomí kmene Azua dostalo na nulu poté, co další soutěž prohrál.

FOTO:  TV Nova

Nečekaná výzva

Po skončení souboje čekala kmeny ještě jedna výzva, před kterou stáli kapitáni. Braňo a Tomáš dostali za úkol vybrat jednoho člena z každého týmu, kteří se navzájem prohodí a získají imunitu, díky tomu nebudou vyřazeni během další kmenové rady. V týmech nastal obrovský šok. Těžké to měli nejen kapitáni, ale i soutěžící. Nikdo nechtěl svůj tým opustit...

FOTO:  TV Nova

​​Koho kapitáni zvolí a co přinese další souboj mezi kmeny? Nenechte si ujít premiérový díl Survivor v pondělí 24. ledna na Voyo a o den později ve 20:20 na Nově. Celé epizody najdete na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady