• Pořady
  • Survivor
  • Bonusy
  • Survivor bude ještě drsnější! Které celebrity budou bojovat o přežití?

Survivor bude ještě drsnější! Které celebrity budou bojovat o přežití?

Publikováno

Televize Nova přináší do Česka nejdrsnější reality show ve své historii – Survivor. 

Z obrovského množství přihlášených bylo vybráno 8 Čechů a 4 Slováci, které čeká boj o přežití v exotické Dominikánské republice. Aby byla show divácky ještě atraktivnější, dalších 12 soutěžících pochází z řad...

Televize Nova přináší do Česka nejdrsnější reality show ve své historii – Survivor. 

Z obrovského množství přihlášených bylo vybráno 8 Čechů a 4 Slováci, které čeká boj o přežití v exotické Dominikánské republice. Aby byla show divácky ještě atraktivnější, dalších 12 soutěžících pochází z řad známých osobností. Těchto 24 individualit bude na ostrově bojovat v různých hrách o přežití v soutěži a celkové vítězství. Které celebrity se show zúčastní, se dozvíte ve videu.

Soutěžící si budou muset poradit nejen se svými soupeři, nehostinnou tropickou džunglí, nedostatkem potravy a fyzicky náročnými úkoly, ale i sami se sebou. Aby přežili, budou si muset vlastnoručně postavit bezpečné přístřeší, zajistit si jídlo a vodu nebo se naučit zakládat a udržovat oheň. Na konci náročného souboje, který vyžaduje sílu, vytrvalost, odhodlání i taktické uvažování, bude na vítězného ostrovana čekat pohádková výhra ve výši 2 500 000 korun.

Diváci se mohou těšit i na skvělou česko-slovenskou moderátorskou dvojici. Českým průvodcem show bude ostřílený sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný. Slovensko bude zastupovat Martin Šmahel, kterého dobře znají diváci TV Markíza jako moderátora oblíbeného online pořadu Farma X-tra.

Show plná adrenalinu a napětí startuje v úterý 18. ledna od 20:20 na Nově. Již v pondělí 17. ledna ji sledujte na Voyo.

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Obsazení - 2. série

Nejnovější články k pořadu Survivor

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady