TO JE ZMĚNA! Celeste Buckingham zhubla a ukázala vypracované břišní svaly! FOTO

TO JE ZMĚNA! Celeste Buckingham zhubla a ukázala vypracované břišní svaly! FOTO

Celeste Buckingham bojovala o vítězství ve druhé řadě soutěže Česko Slovenská Superstar. Dostala se až do finále, na první příčku však nedosáhla. Přesto se řadí mezi významné hudební ikony československé a dokonce i světové scény. Jak se od Superstar změnila?

Slovenská zpěvačka americko-švýcarského původu, Celeste Buckingham, se soutěže Superstar zúčastnila, když jí bylo patnáct let. Na prvním castingu se porotě její zpěv moc nezamlouval. I tak ji ale pustili do dalšího kola, protože v ní viděli jistý potenciál.
Nakonec překvapila úplně všechny a soutěž opustila až ve finálové desítce, kdy od diváků nedostala dostatečný počet hlasů k postupu. Zpěvu se ale věnovat nepřestala.
 

FOTO:  Oficiální zdroj

 

Krátce po svém odchodu ze Superstar vydala svůj první vlastní singl s názvem Blue Guitar a zanedlouho na to také svůj, pravděpodobně největší, hit Run Run Run, který má v současné době na serveru YouTube více než 22 miliónů zhlédnutí. Obě písně se objevily na Celestině debutovém albu Don't Look Back, které vydala na začátku roku 2012.
 

V době vzniku alba tvořila zpěvačka pár s jedním ze svých „superstarových“ soupeřů, Martinem Harichem. Jejich společná píseň, Mám ťa málo, se na desce rovněž objevila. 

Její sláva začala růst strmě vzhůru. Známý slovenský rapper Majk Spirit si vycházející hvězdy všiml a nahrál s ní skladbu I Was Wrong.

FOTO:  Instagram

Letos trávila Celeste nejvíce času přípravami svého dalšího alba, Bare. Sama věří, že to bude opět velký úspěch.

Profesní život zpěvačky však není tím jediným, co prošlo radikální změnou. Ve tváři dospělé a úspěšné ženy byste polekaným dojmem působící patnáctiletou účastnici soutěže Superstar hledali marně.


Letos navíc zaujala výraznou změnou image - výrazně zhubla, a tak mohla ukázat fakouškům i vypracované břišní svaly. Podívejte se sami.

Galerie


 

Přihlaste se do zbrusu nové řady Česko Slovenské Superstar ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VZPOMÍNÁTE SI NA NĚ? Hvězdná pěchota SuperStar útočí! Zvolte jejího generála. ANKETA

TOP 13: Kdo v SuperStar nevyhrál, zato nyní válcuje showbyznys? Není to jen Ben Cristovao

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu SuperStar

Články k pořadu SuperStar

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady