TOP 13: Kdo v SuperStar nevyhrál, zato nyní válcuje showbyznys? Není to jen Ben Cristovao

TOP 13: Kdo v SuperStar nevyhrál, zato nyní válcuje showbyznys? Není to jen Ben Cristovao
Zdroj: TV Nova

Vyhrát může jen jeden, ale neznamená to, že by se ve světě showbyznysu musel uplatnit. Naopak. Na mnohé vítěze Česko Slovenské SuperStar se zapomnělo a z hvězdného světa odešli zcela. Naopak ty, kteří se mnohdy nedostali ani na první tři příčky, dodnes lidé poznávají na ulicích.

Televizní fenomén je zpět! Jedna z nejsledovanějších pěveckých show světa se vrací na obrazovky televize Nova. Hvězdná porota, mimořádné pěvecké výkony, silné lidské příběhy a pohádková výhra – to bude nový ročník SuperStar, který televize Nova a Markíza připravují do vysílání!

SuperStar je první televizní pěvecká show, která pobláznila celý svět a dodnes slaví obrovské úspěchy. Od svého uvedení na obrazovky do současnosti vidělo tento formát celosvětově 460 miliónů lidí a byl vysílán v desítkách zemí. SuperStar objevuje nové pěvecké talenty a divákům představuje jejich dramatickou cestu za vytouženým snem.

Pamatujete si jména lidí, kteří sice nevyhráli, ale přesto prorazili do hudebního showbyznysu?


Česko hledá SuperStar

První série (2004) - Vítězkou se stala Aneta Langerová
Sámer Issa

V roce 2004 skončil v SuperStar třetí. Nabídky se mu jen hrnuly a fanynek měl nepočítaně. Pak ale přišla řada skandálů, které plnily stránky novin. Sámer ustoupil do pozadí, ale hudby se nevzdal. Na výsluní se totiž hodlá vrátit! Kromě hudby se Sámer v posledních letech věnuje charitě. A své poslání bere dokonce tak vážně, že učí děti v Klokánku Hostivice!

FOTO:  Profimedia

Tomáš Savka
V roce 2004 se probojoval do finálové čtyřky a měl spoustu fanynek. Jako jeden z mála superstaristů se však velmi záhy dal na muzikálovou kariéru a na divadelních prknech už zůstal. V roce 2014 si dokonce odnesl Cenu Thalie za roli Che v muzikálu Evita. Objevil se i v činohře, mihl se v Ulici. Několik let randil s herečkou Markétou Procházkovou, vše ale nakonec dopadlo jinak – oženil se s o 11 let starší baletkou. Do povědomí diváků se dostal nejen jako zpěvák, ale i díky jizvě na tváři, která mu zůstala po hospodské rvačce, při níž proletěl skleněnou výlohou.
FOTO:  Facebook official


Druhá série (2005) - vítězem se stal Vlasta Horváth
Michael Foret
V roce 2005 se v 2. ročníku hudební soutěže Česko hledá SuperStar probojoval do finále na 6. místo. Na základě toho vydal v roce 2006 s Ondřejem Soukupem produkované debutové album Forte. Poté se začal více věnovat muzikálovým věcem. Nejvíce diváky zaujal v nejúspěšnějším hit-muzikálu Děti ráje, dále v muzikálu Bídníci. Od prosince 2014 účinkuje v hlavní roli v nové české inscenaci světového muzikálu Mamma Mia!
FOTO:  Instagram


Třetí série (2006) - Vítězem se stal Zbyněk Drda
David Spilka
V jeho životě se toho za poslední roky změnilo dost. Především se Spilka stal otcem dcery Natálky, které je dnes rok a půl.  I co se hudby týče, došlo ke změně - věnuje se jí především jako producent.


Česko Slovenská SuperStar
První řada (2009) -  Vítězem se stal Martin Chodúr
Jan Bendig
V roce 2009 skončil v SuperStar čtvrtý, tehdy mu bylo patnáct let. I přes svůj velký talent Honza neměl štěstí na lidi kolem sebe, a tak se první sólové desky dočkal až loni. I když postupně natočil dvě alba, ani jedno nevyšlo. Honza se momentálně opět vrací na výsluní. S Markétou Konvičkovou nazpíval duet Bloudím, který má momentálně přes 3 miliony zhlédnutí na YouTube. Pravidelně koncertuje u nás i v zahraničí a chystá nový projekt s romským boybandem.
FOTO:  oficiální zdroj

Markéta Konvičková
Když v roce 2009 skončila v SuperStar devátá, bylo jí pouhých patnáct let. Z dívenky s pár kily na víc vyrostla za pár let ve štíhlou mladou dámu. Vydala několik alb a v roce 2010 se stala Objevem roku v anketě Český slavík. Markéta se hudbě věnuje naplno – za sebou má turné s kapelou, nazpívala i duet s kapelou Citron, má na kontě několik singlů s Janem Bendigem, třetí místo v Tvoji tváři a mnohem více.
FOTO:  TV Nova

Miro Šmajda
Miro Šmajda se v SuperStar proslavil jako rocker, nebo snad dokonce metalista. Tehdy měl dlouhé vlasy, přes které mu mnohdy nebylo vidět ani do obličeje. Jenže tyto časy jsou už dávno pryč! Zpěvák nabral svaly a má úplně jinou image. Vlasy má ostříhané nakrátko a při pohledu na jeho tělo se musí rozbušit srdce v těle každé ženy. Tento svalnatý hezoun už dávno není tou hubenou máničkou. I když nutno podotknout, že ho dívky milovaly i tehdy.
FOTO:  Instagram

Ben Christovao
Ben Cristovao patří k exotické části soutěžících, kteří se přihlásili do Československé SuperStar. V roce 2009 skončil na sedmém místě. Jak napovídá jméno, není obyčejný Čech, jeho matka je češka a otec z Angoly. Jeho exotický vzhled nenechá žádnou ženu chladnou. Ben Cristovao je jedním z těch, kdo uspěli a nastartovali zpěváckou kariéru u nás i v zahraničí. v současné době jde o úspěšného mladého zpěváka, který kolem sebe soustředí tým lidí posouvající možnosti hudební zábavy o několik kroků dále oproti běžné tuzemské produkci. Je navíc silnou osobností sociálních sítí, časopis Forbes jej v roce 2015 označil sedmým nejvlivnějším Čechem na internetu.
FOTO:  oficiální zdroj

Deborah Kahlová
Zpěvačka je známější více pod pseudonynem Debbi. V SuperStar neoslnila, dotáhla to za rok mnohem dál než většina jejích vítězů! Přestože vypadla ještě před finále, její zastřený hlas se tak zalíbil hledači talentů, že na ni vsadil a udělal z ní hvězdu. Získala Anděla za píseň roku a její videa patří na internetu k nejklikanějším!
FOTO:  Profimedia


Druhá řada (2011) - Vítězem se stal Lukáš Adamaec
Celeste Buckingham
V SuperStar se objevila slovenská zpěvačka americko-švýcarského původu již v šestnácti letech, v roce 2011, a vybojovala si 10. místo. Nejnovějším počinem krásné Slovenky, která má kořeny ze Švýcarska, Ameriky, Ruska i Íránu, je duet One life. Celeste kvůli němu spojila své síly s účastníkem první řady show Tvoje tvář Adamem Mišíkem. Oba interpreti si též zahráli v novém snímku Bajkeři, v němž píseň zazní. Ve videoklipu k hitu se tak objevují i záběry z filmu. Ačkoliv se většina z nich točí kolem mladých cyklistů a malebné krajiny, nachází se ve videoklipu i úryvky ze scény, v níž se Buckingham a další mladé herečky koupou. Ovšem nemají na sobě žádné plavky, a tak vystavují pozadí i odhalená ňadra.
FOTO:  oficiální zdroj

Martin Harich
V SuperStar se objevil v šestnácti letech, v roce 2011, a vybojoval si skvělé čtvrté místo. Získal si ihned řadu fanynek, a to hlavně na Slovensku, kde vydal několik alb a loni se, stejně jako Markéta, dostal i do Tváře – avšak do její slovenské verze. To ale není zdaleka všechno – víc než u nás totiž Martin uspěl v zahraničí. Přihlásil se totiž do britského X Factoru a z třiceti tisíc zpěváků se dostal až do finálové šestnáctky! Skládá vlastní písničky ve slovenštině, jezdí tour s kapelou WAF a kariéru má velmi slibně rozjetou.
FOTO:  TV Nova

Gabriela Gunčíková
Druhé místo v Česko Slovenské SuperStar v roce 2011 se pro ni na celé dva roky stalo prokletím. Nátlak, rozčarování ze showbyznysu a deprese ji dokonce dostaly do spárů alkoholu a drog. V roce 2013 odcestovala do USA a o rok později ji pod svá křídla vzala kapela Trans-Siberian Orchestra, se kterou odjela už dvě turné po západním pobřeží Ameriky. V roce 2016 reprezentovala Českou republiku ve Stockholmu na Eurovision Song Contest, kde se dostala až do finále.
FOTO:  Profimedia


Třetí řada (2013) - Vítězkou se stala Sabina Křováková
Václav Lebeda
Zpěvák Václav Lebeda, známější pod hudební přezdívkou Voxel, vydal již dvě alba. Poprvé na sebe upozornil v roce 2010 v pořadu Talentmania. Účastnil se několika řad televizní soutěže Česko Slovenská SuperStar, zde ale neuspěl. Zlom nastal v roce 2013, kdy se stal Hvězdou internetu a začal získávat jednu cenu za druhou.
FOTO:  TN.czDo boje o šanci stát se hvězdou a o finanční výhru se mohou zájemci hlásit už ode dnešního dne na www.superstar2018.cz, kde stačí vyplnit přihlašovací formulář!

Nezpívejte si pro sebe! Ukažte, co ve vás je před miliony diváků! A nezapomeňte, vše, co musíte udělat, je vstoupit do místnosti. Potom už je možné úplně vše!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
VIDEO: Fenomenální pěvecká soutěž je zpět! Jak se přihlásit do SuperStar 2018?
 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu SuperStar

Články k pořadu SuperStar

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady