• Pořady
  • SuperStar
  • Zamilovaná Šárka Vaňková: Petru Vondráčkovi poprvé veřejně vyznala lásku!

Zamilovaná Šárka Vaňková: Petru Vondráčkovi poprvé veřejně vyznala lásku!

Zpěvačka Šárka Vaňková má novou lásku! Přiznala, že už nějaký čas randí s hercem a moderátorem Petrem Vondráčkem. I když spolu byli několikrát spatřeni na veřejnosti, svůj vztah nikdy předtím nepotvrdili. Stříbrná vítězka SuperStar teď ale konečně prozradila, že jsou spolu.

Jak na její přiznání reagoval Petr Vondráček? A s kterými muži v minulosti randila Šárka Vaňková?

Šárka Vaňková a Petr Vondráček

Společně dorazili Šárka Vaňková a Petr Vondráček také na soustředění finalistů soutěže Anděl, která se koná mezi zdravotníky. Celá akce probíhá v Hotelu Studánka v Rychnově nad Kněžnou, kam byli pozvaní jako hosté. Nejenže spolu obývají stejný pokoj, ale také byli viděni, jak se občas drží za ruce.

Šárka Vaňková a Petr Vondráček (2)
Šárka Vaňková a Petr Vondráček  |  FOTO:  Profimedia

Tajemný Petr Vondráček

V minulosti se už spolu objevili na různých akcích, ale vždy tvrdili, že jsou pouze přáteli. „Přijeli jsme spolu, trávíme hodně času společně, do jaké škatulky to zařadit nevím, ale máme se rádi. Hodně rádi. Nebo tak to pojmenuj?” odpověděl Petr Vondráček Blesku, který chtěl zjistit, jak to mezi nimi je. 

Vyznání lásky hvězdy ze SuperStar

Zato Šárka Vaňková, která v minulosti byla třeba se zpěvákem Danielem Hůlkou nebo režisérem Filipem Renčem, na to měla jasnou odpověď: „No, já tě miluju!” Tohle upřímné vyznání překvapilo i samotného Petra Vondráčka. Nezapomněl dodat, že úplně nemá rád, když se takhle soukromé záležitosti probírají na veřejnosti. Následně ale potvrdil, že spolu skutečně jsou ve vztahu.

Šárka Vaňková
Šárka Vaňková v SuperStar.  |  FOTO:  TV Nova

Osudná oslava narozenin

Dohromady se dali ale teprve na oslavě jeho narozenin. Jejich vztah je tedy ještě poměrně dost čerstvý, protože jsou spolu teprve čtvrt roku. Herec si nikdy dřív nedokázal představit, že by mezi nimi někdy mohla být láska. „Známe se 20 let, jednou za dva roky jsme se někde potkali a to bylo všechno. Ale pak to najednou zajiskřilo,” prozradil Petr Vondráček, jak se jejich vztah vyvíjel.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu SuperStar

Články k pořadu SuperStar

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady