GRATULUJEME: Monika Bagárová slaví 23. narozeniny! Co bylo letos jejím největším úspěchem?

GRATULUJEME: Monika Bagárová slaví 23. narozeniny! Co bylo letos jejím největším úspěchem?
Zdroj: Mediafax

Jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček Monika Bagárová, slaví narozeniny! Jaké úspěchy slavila za poslední roky a který je ten vůbec největší? Stálo ji to pořádné nervy!

Krásná finalistka první řady Česko Slovenské Superstar dnes slaví 23. narozeniny! Za 8 let, kdy jste ji poprvé mohli v pěvecké soutěži spatřit, se skoro vůbec nezměnila. Nejsou to ale jen dobré geny, co jí pomáhá k dokonalému vzhledu, díky němuž se stala i tváří mnoha kosmetických a módních značek. Monika se o sebe velmi pečlivě stará. Dennodenně pečuje o svou pleť a třikrát týdně navštěvuje fitness centrum.
 

Vše dolaďuje vyváženým, pestrým a především pravidelným jídelníčkem. Před nedávnem se však svěřila, že zdravý životní styl dodržuje hlavně kvůli vysokému cholesterolu. Někdy se ale musí pořádně překonávat, mezi její nejoblíbenější jídla totiž patří pečivo, sýry, pomazánky a uzeniny.

FOTO:  facebook.com

Monika Bagárová se řadí mezi nejkrásnější české zpěvačky. Není to však pouze její vzhled, co jí dopomohlo prorazit mezi velkou konkurencí showbyznysu, ale také její nezaměnitelný sametový hlas a hudební vyzrálost. Vše podtrhuje její sympatické vystupování. Už mezi ostatními finalisty Superstar byla tak oblíbená, že někteří při jejím vyřazení dokonce uronili slzu.

FOTO:  Mediafax

Monika má skvěle rozjetou kariéru a slaví jeden úspěch za druhým. Pracovní nabídky se jí jen hrnou. Letos však všechny tyto úspěchy zastínil jeden úspěch osobní – maturita!

 

FOTO:  instagram / Monika Bagárová

V září Monice „zkouška dospělosti“, kterou kvůli své kariéře dlouho odkládala, utekla jen o vlásek, když nezvládla didaktický test. O to větší radost měla letos v květnu. Vše se konečně povedlo a zpěvačka si mohla hrdě převzít maturitní vysvědčení!

Galerie


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ROZHOVOR: Být vegan není zločin, myslí si Ben Cristovao. Jak mu to změnilo život?

VIDEO: Kráska, kterou proslavila SuperStar, má novou image i píseň! Podívejte se na ni!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu SuperStar

Články k pořadu SuperStar

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady