• Pořady
  • SuperStar
  • Dominika Stará ze Superstar je znovu těhotná! Jak oznámila radostnou novinu manželovi?

Dominika Stará ze Superstar je znovu těhotná! Jak oznámila radostnou novinu manželovi?

Dominika Stará, kterou proslavila účast v první řadě Česko Slovenské SuperStar, prožívá jedny z nejkrásnějších chvil svého života. Rok od porodu svého syna oznámila druhé těhotenství.

S radostnou novinkou se Dominika Stará pochlubila na svém Instagramu. „Láska se nedělí, láska se násobí. Jedno dítě na rukou, druhé v bříšku. Budeme čtyři a slova nedokážou popsat, jak velmi se těšíme."

Holka, nebo kluk?

Druhého děťátka se už nemohou rodiče dočkat. Ještě netuší, jestli to bude holčička, nebo chlapeček. A jak Dominika přiznala, tentokrát se chtějí nechat překvapit.

Dali tomu volný průběh

I když druhé miminko chtěli, i tak je překvapilo. „Začátkem roku jsem byla na kontrole, všechno bylo v nejlepším pořádku, a tak jsme si s Miškom řekli, že druhému děťátku dáme volný průběh. Ani se o něj nebudeme snažit, ani se mu nebudeme vyhýbat. Prostě až to přijde, tak to přijde. A kdyby se nám podařilo otěhotnět do konce roku, byli bychom rádi," popsala Dominika. To ale netušili, že radostná zpráva přijde tak brzy. „Vždy jsme věděli, že nechceme příliš velké rozdíly mezi dětmi, ideálně dva až dva a půl roku. To jsme ještě netušili, že o pár týdnů bude těhotenský test pozitivní a z Miška se v říjnu stane velký bráška," napsala Dominika, která připravila těhotenský test svému manželovi jako překvapení, které mu přinesl jejich malý syn. 

Dominika Stará

Jak sama říká, ví, že je čeká něco nového a určitě náročného, ale s tím počítali. „Věřím ale, že jednou ten malý věkový rozdíl naše děti ocení a budou mít krásný vztah," dodala.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu SuperStar

Články k pořadu SuperStar

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady