JE TO VENKU. Aneta Langerová prozradila, proč utíká z Česka

JE TO VENKU. Aneta Langerová prozradila, proč utíká z Česka

Zpěvačka Aneta Langerová (30) je nejslavnějším "produktem" hudební show SuperStar. První vítězka populární soutěže je stále ještě velmi mladá, proto pro ni životní změna není problém.

Aneta Langerová je na první pohled spokojená. Píše a zpívá své vlastní písně, občas má nějaký ten hit a vyprodává koncertní haly. Navíc má stálý vztah a partnerku, která ji vždy podrží. Přesto ji něco chybí...

S kapelou často vyjíždí na koncerty do země našich nejbližších sousedů na Slovensko a jejich krásná příroda ji doslova učarovala. Proto v ní kypí důležité rozhodnutí.

"Dělám si zálusk, že se na chvíli přestěhuji na Slovensko, abych mohla čerpat nové vjemy, abych měla nový pocit a mohla tvořit," prozradila v deníku Aha! "Nedávno jsme měli turné na Slovensku a jeli jsme dlouhé cesty ze západu až na východ, míjeli nádherné Tatry, hory, kopce, přírodu, úžasnou slovenskou krajinu," popisuje, co ji dohnalo k rozhodnutí.

Galerie

Kdy a na jak dlouho se přestěhuje na Slovensko, to zatím není jasné. A radost z toho mohou mít také čeští fanoušci, třeba získá mezi tatranskými vrcholy novou inspiraci.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu SuperStar

Články k pořadu SuperStar

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady