• Pořady
  • SuperStar
  • Adéla Krejdlová je zamilovaná! K dokonalému profilu na Instagramu přidala i pohledného fotbalistu

Adéla Krejdlová je zamilovaná! K dokonalému profilu na Instagramu přidala i pohledného fotbalistu

Život na cizím Instagramu se zdá být vždy o něco růžovější. U zpěvačky Adély Krejdlové, která bodovala v Česko Slovenské SuperStar, se ale zdá, že jí věci opravdu vycházejí na všech frontách. Profesionálně se věnuje hudbě, feed plní zážitky z exotických dovolených a také je čerstvě zamilovaná!

Oním vyvoleným se stal pohledný fotbalista Dukly a Vyšehradu Josef Jakab. Adéle zamilovanost velmi sluší, a proto není divu, že se o vztahu nebála informovat ani na svém Instagramu. S romantickými selfíčky nelenil ani sám Josef a společnými fotkami doslova vytapetoval svou zeď. Samozřejmě, že tu facebookovou!

Dokonalost neexistuje, ale mladý a pohledný páreček k ní má opravdu blízko. Nezbývá než doufat, že si Adéla i Josef udrží tah na branku a my se brzy dočkáme nového romantického videoklipu, ve kterém bude mít Josef Jakab hlavní roli svůdníka v záloze!

Tato zpěvačka a influencerka není jen městská slečinka! ​Jak Adéla zvládla přenocování na pustém ostrově Survivor? Vše nám prozradila ve videu výše!

Celé díly SuperStar a Survivor můžete sledovat na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu SuperStar

Články k pořadu SuperStar

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady