Zklamaný Petr Bende: Na Slavíka se těšil kvůli jedné věci.Nedošlo k ní!

Dlouho nebyl zpěvák Petr Bende ve společnosti vidět, proto po dlouhé době vyrazil na udílení cen Český slavík Mattoni 2016. Zajímalo nás tedy, co u něj nového a jak se na sobotní večer těšil.

Několik let bývalému finalistovi SuperStar návštěva udílení cen Českého slavíka bohužel nevyšla. Nebylo to proto, že by se mu do společnosti ostatních interpretů nechtělo, bohužel mu každý rok ve stejný čas začínalo vánoční koncertní turné. A tak je jasné, že dal raději přednost svým fanouškům. Letos naštěstí turné začínal až v neděli, a tak mohl Petr v klidu vyrazit pobavit se mezi přátele. „Těšil jsem se moc, dva roky jsem tady nebyl. Tak jsem si řekl, že letos udělám změnu a turné posunu. Chtěl bych totiž hlavně vidět, jak Karel Gott dostane svého 41. slavíka, u toho chci být.“ Jeho přání se tedy vyplnilo jen na půl, Karel Gott sice v kategorii zpěvák vyhrál, cenu si ale převzít nepřišel.

GaleriePetr Bende se rozhodně nenudí. Vánoční turné, které kvůli galavečeru odložil, bude mít 19 zastávek a začínalo hned druhý den po Slavíkovi. Na koncertní turné zazní především skladby z jeho nové desky Restart. S tou si Petr dával opravdu načas. Vyšla letos na podzim, a to pět let po té minulé.

 

Proč si dával Petr tak dlouhou pauzu zjistíte ve videu!

 

Nepřehlédněte:

VIDEO: Vykolejená Ewa Farna v zákulisí Slavíků. Takhle rozhozenou jste ji ještě neviděli!

Smutná Iva Pazderková na Slavících: Prozradila, co se jí stalo?

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu SuperStar

Články k pořadu SuperStar

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady