Lamač dívčích srdcí ze SuperStar: Zbyněk Drda po vítězství projel svět a stále zpívá

Lamač dívčích srdcí ze SuperStar: Zbyněk Drda po vítězství projel svět a stále zpívá

Blonďaté vlasy, nevinný úsměv a krásný hlas okouzlily před 15 lety nejen náctileté fanynky. Zbyněk Drda tehdy porazil v napínavém finále Superstar rockera Davida Spilku a stal se historicky třetím vítězem pěvecké soutěže. Co dělá talentovaný zpěvák dnes?

Televize Nova začala minulou sobotu vysílat už posedmé divácky oblíbenou SuperStar. Na další díly pěvecké soutěže se můžete těšit každou neděli. S týdenním předstihem je uvidíte na Voyo. V minulých ročnících si diváci oblíbili spoustu talentovaných zpěváků, v roce 2006 se k nim přidal i 19letý Zbyněk Drda z Ostrova na Karlovarsku.

Vítězství v třetí řadě SuperStar změnilo Drdovi život. Stal se slavným, získal peníze a fanynky po něm šílely. Pár měsíců po výhře natočil opěvovaný mladík desku Pohled do očí. Při udílení cen Český slavík v roce 2007 se stal "Skokanem roku" a v tom samém roce získal i ocenění TýTý v kategorii "Objev roku".

Drda měl po SuperStar dobře našlápnuto, hvězdná kariéra ho ale nakonec minula a na nějakou dobu o něm nebylo slyšet. I tak toho od výhry stihl hodně. Pracovně se podíval do USA, Rakouska, Uzbekistánu, Tadžikistánu, Ruska, Švédska a mnoha dalších zemí. 

V soukromí zůstává Zbyněk Drda poměrně tajemný. Stále žije v Praze a podle dostupných informací zatím nemá rodinu ani manželku. S dětmi ale tráví čas rád. "Už se nemůžu dočkat vlastních svišťů," svěřil se Drda svým sledujícím na sociálních sítích v popisku u fotografie se synovcem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Zbyněk Drda (@zbynekdrda)

Talentovaného zpěváka živí hudba dodnes. V roce 2018 vydal poslední CD s názvem Záhadná. Momentálně hraje se svou novou kapelou, věnuje se hudebním projektům a zpívá na různých akcích. Letos také vydal dva nové videoklipy.

Přestože je celý Drdův život spjatý s hudbou, rád si najde čas i na jiné aktivity. Ve volných chvílích maluje, čte a sportuje. Pohybu se věnuje už od dětství, tedy stejně jako zpěvu.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu SuperStar

Články k pořadu SuperStar

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady