Lukáš Adamec ze SuperStar: Od vítězství stihl dvě děti, ale i rozvod

Lukáš Adamec ze SuperStar: Od vítězství stihl dvě děti, ale i rozvod
Zdroj: Profimedia

Vítězství Lukáše Adamce v SuperStar před deseti lety všechny překvapilo. Favoritkou totiž byla svůdná Gabriela Gunčíková. Diváci ale svými hlasy zajistili dva a půl milionu korun sympatickému Slovákovi. Od úspěchu v pěvecké soutěži stihl mnohé, kromě dvou alb i dvě děti.

Sedmá řada SuperStar na obrazovkách TV Nova odstartovala v sobotu, na další díly se můžete těšit každou neděli. S týdenním předstihem se můžete dívat na Voyo. K vítězům minulých ročníků česko-slovenské verze pěvecké soutěže patří i Lukáš Adamec z východoslovenských Košic.

Ten se divákům vepsal do paměti jako talentovaný rocker a velký pohodář, kterému úsměv na tváři nikdy nechyběl. A má to tak dodnes, přestože zažil životní etapu, během níž mu do zpěvu rozhodně nebylo.

Začátkem roku 2019 ztroskotalo Adamcovi manželství s dlouholetou partnerkou Miriam. Sám o tom nemluvil, změnu propálila exmanželka. Mají spolu šestiletého syna Tea a čtyřletou dceru Leu, takže spolu musejí vycházet. A zdá se, že se jim to daří. Lukáš si před fanoušky nikdy nestěžoval.

Děsivá nehoda i s dětmi

​Perné chvíle si Adamec vytrpěl i letos v červnu. Cestou z Tater měl dramatickou nehodu a v autě vezl i děti. Ze srážky se srnkou naštěstí všichni vyvázli bez zranění. "Všichni jsme OK. Byly se mnou v autě děti, ale všichni jsme v pohodě. Auto je zdemolované, ale co už. Jsme zdraví, život je boj," nechal se tehdy slyšet na instagramu.

​Jeho hudební kariéra po SuperStar vzkvétá. Už v roce 2012 mu vyšlo první album Rock 'N' Funk 'N' Roll Manifest, o pět let později vydal desku příhodně nazvanou Lukáš Adamec. Často také koncertuje, celé léto jezdil po festivalech.

Loni na jaře nechtěně prozradil, že po rozvodu nouzi o lásku nemá. Prořekl se v pořadu Teleráno na TV Markíza, když mluvil o svetru od maminky. "Byl to nápad hlavně mojí přítelkyně a máma byla realizátorem," přiznal nový vztah.

Galerie

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu SuperStar

Články k pořadu SuperStar

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady