Kalkulátor neměl šanci! Jak se stal soutěžící milionářem?

Poprvé v historii české verze Superlovu padla milionová výhra! A zaslouženě. Michal nedal lovcům šanci. Ostatní soutěžící by se od něj mohli učit. Tohle finále bylo totiž naprosto ukázkové.

Soutěžící Michal dokázal to, co většina považovala za nereálné. Souboj proti všem pěti lovcům byl pro mnohé předem prohraný, ale jak řekl doktor Vševěd, když někdo umí, tak umí. Michala poznal hned při příchodu do studia i pan Lišák. Věděl totiž, že ho potkává na hospodských kvízech. A že to tím pádem nebude snadný soupeř. Což se ve finále potvrdilo. 

Lovci neměli šanci

I když lovci neudělali při souboji ani jedinou chybu, našlápnutého soutěžícího neměli šanci porazit. O tom, že je vědomostní soutěž Na lovu jeho srdcovou záležitostí, hovoří i fakt, že při hvězdném speciálu požádal svou přítelkyni o ruku. A jak je vidět, Michal má evidentně štěstí jak ve hře, tak i v lásce. 

Milionová výhra

„Vítejte mezi milionáře. Vidíte, jak je to jednoduché. Požádejte partnerku o ruku u našeho pořadu. My vám přidáme milion,“ zavtipkoval po souboji moderátor Ondřej Sokol. Kalkulátor se okamžitě přidal a začal domlouvat plány na veselku: „Moc gratuluju, udělal jste za celou dobu jednu chybičku, ta tequila tam ulítla. Tu si dáme na té svatbě potom spolu.“

Poklona od Kalkulátora i doktora Vševěda

Taková prohra lovce ani nemusela mrzet. Není totiž ostuda, když vás porazí někdo takto našlápnutý. „Na vás bylo vidět, že jste kvízař. Udržel jste celou dobu soustředěnost. Jel jste perfektně. My jsme de facto neudělali chybu a byli jsme bez šance,“ okomentoval výkon Kalkulátor. Poklonu vyšvihnul soutěžícímu i  doktor Vševěd: „Perfektní výkon. Tady je vidět, že když je soutěžící dobrý, tak si to může uhrát sám. Když umí, tak umí. A Michal umí výborně.“

​Superlov

Všechny díly Superlovu sledujte už nyní na Voyo!

Rádi byste se přidali do týmu lovců? Přihlaste se na našich stránkách a třeba právě vy budete dalším lovcem.

Chcete si vyzkoušet své znalosti v soutěži Na lovu? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí soutěže i vy! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady