Švanci dostal Kalkulátora! Jak se mu pomstil za prohru v Na lovu?

Kalkulátor ze soutěže Na lovu a Petr Švancara ze Survivoru se poprvé od Švanciho porážky v Na lovu setkali tváří v tvář v show TIKI-TAKA. A Švanci si nebral servítky. Jak si lovce povodil?

Od Švanciho porážky v Hvězdném speciálu Na lovu už uplynula dlouhá doba. Až teď se ale mohl Kalkulátorovi, který ho vyřadil ze hry, konečně tak trochu pomstít. V show TIKI-TAKA je dokonce posadili vedle sebe, a tak bylo jasné, že dojde na vyříkávání. „Já se divím, proč jste mě posadili zrovna vedle něj,“ zavtipkoval hned na začátku Kalkulátor. Moderátor Petr Svěcený svého kamaráda a bývalého fotbalistu neváhal ztrapnit. „Kubo, šlo Petra v tom pořadu nevyhodit? Je to přece vědomostní soutěž,“ řekl Svěcený. Kalkulátor měl odpověď jasnou: „Nešlo, protože to bychom hráli doteď.“

Švancara nachytal Kalkulátora

Petr Švancara se netajil tím, že skutečně nic nevěděl, ale neodpustil si do Kalkulátora také rýpnout. „Já jsem řekl, že tihle lidé by se měli zavírat a nezvat je vůbec do těchto pořadů, protože není normální, aby někdo věděl všechno. Prostě všechno. Víš, kdo hrál pravého beka ve Zbrojovce Brno, když byla historicky největší návštěvnost za Lužánkama?“ zeptal se Švanci a trefil do černého. Kalkulátor totiž nevěděl. „Péťa Křivánek, takže nazdar. A je to! To mi stačí,“ nachytal Kalkulátora Švancara.

Kalkulátor se nedal

Jenže to nečekal, že se Kalkulátor jen tak nenechá zahanbit. „Petra Křivánka si pamatuju no, to bylo tak v roce 1996, 1997 ten zápas a Dostálek myslím dával gól a Pavel Novotný také,“ zareagoval Jakub Kvášovský. „Chápeš to, ty v*le? Ještěže jsem se ho neptal na střelce branek,“ smál se Švancara, kterého Kalkulátor svými vědomostmi a přehledem znovu odrovnal. „Ne, jsi dobrej, jsi dobrej,“ zatleskal s obdivem lovci.

Lichotky a stěr

Kalkulátor je vášnivým fotbalovým fanouškem a přiznal, že už od sedmi let fandí Slavii. „Tak jestli fandíš od sedmi let, my jsme stejně staří, tak to jsi musel fandit i mně, když jsem tam přišel,“ reagoval Švancara a Kalkulátor přikývl s tím, že ani proti tomu Brnu nic nemá. „Tak není tak špatnej. Ani proti Brnu nemá nic, dobrej. Vypadáš jako sympatický host, akorát kadeřníka bych vyhodil,“ podotkl Švanci. „A už je to tady. Chválí, ale hned urazí. Na to si musíš zvyknout,“ dodal Svěcený.

Je Kalkulátor psychopat?

Ten si neodpustil ani otázku, jestli je Kalkulátor i v normálním životě psychopat. „Mám pocit, že Ondra Sokol z tebe už celonárodního psychopata udělal,“ smál se moderátor. „Ano, já mám takovou pózu největšího úchyláka v té hře, ale já myslím, že určitě přijde nějaký díl, ve kterém se to vysvětlí. Zas na druhou stranu, podívejte se, kdo tam vedle mě sedí, takže tu roli jsem musel získat já. Vševědovi nebo Lišáčkovi nebudeme dávat pozici nějakého svůdníka,“ podotknul Kalkulátor, ale přiznal, že ačkoliv se za psychopata nepovažuje, cholerik je. „Naštvou mě různý věci, když zblbnu nějakou otázku, nedejbože kdybych zblbnul něco o Slavii, to už bych se propadl hanbou, ale psychopat nejsem,“ dodal Kalkulátor. 

​Další díl Superlovu uvidíte v sobotu 15. dubna od 20:20 na TV Nova. Nebo už nyní na Voyo!

Rádi byste se přidali do týmu lovců? Přihlaste se na našich stránkách a třeba právě vy budete dalším lovcem.

Chcete si vyzkoušet své znalosti v soutěži Na lovu? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí soutěže i vy! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady