PŘEDVOLEBNÍ SONDA: Jak se v Čechách žije a na co politici nestačí? Markéta Fialová se vydala do ulic

Přípravy na letošní volby pomalu vrcholí a pozadu nezůstává ani moderátorka volebního speciálu Markéta Fialová. Společně se štábem televize Nova totiž vyrazila přímo za voliči, aby zjistila, jak se lidem v Čechách žije. Co ji nejvíce překvapilo?

Sympatická moderátorka pořadu Střepiny - Markéta Fialová pojala přípravu na volební speciál opravdu poctivě. Před několika dny totiž zahájila tour, která je jakousi sondou do života občanů České republiky. Jejím cílem bylo zjistit, jak se lidem v Čechách žije a na co již politici nestačí.

„Snažíme se objet co nejvíce krajů, aby naše reportáže byly co nejvíce reprezentativní. Natáčecích dnů máme zatím naplánováno šest, dva budeme věnovat každé oblasti. To znamená, že tento týden jedeme po Čechách, příští týden se chystáme na Moravu a třetí týden strávíme ve Slezsku,“ vysvětluje moderátorka.

Právě překonávání velkých vzdáleností je i největší komplikací štábu, který musí velice často čelit časovým komplikacím po tvořících se kolonách. Kromě toho si sama Markéta Fialová musí často vyslechnout nadávky mířené samotným politikům. Jak ale dodává, nebere si to osobně. Chápe, že přes ni občané mají možnost politikům leccos vzkázat, ale to je právě, podle jejích slov, nejzajímavější.
 

Čím však odpovědi občanů Markétu Fialovou překvapily a jak vnímají lidé současnou politiku? To a více o připravovaném třídílném seriálu z Čech, Moravy a Slezka se dozvíte v reportáži!

ČTĚTE TAKÉ:

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Střepiny

Články k pořadu Střepiny

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady