VIDEO: Řidičák na zkoušku? Střepiny rozebírají ožehavé téma už tuto neděli!

Tento týden vstoupily do nové sezóny i další oblíbené novácké pořady. Co si pro vás na podzim připravili kolegové z publicistických pořadů Střepiny a Víkend?

Už v neděli se po prázdninové pauze diváci dočkají oblíbeného publicistického pořadu Střepiny. Ten bude jako vždy přinášet ty nejaktuálnější informace z domova i ze zahraničí. „Samozřejmě se diváci jako obvykle můžou těšit na ty nejzásadnější a nejaktuálnější informace z uplynulého týdne. Budeme se tradičně věnovat těm nejpalčivějším problémům, které naše diváky zajímají, ale samozřejmě také politice,“ prozradil reportér Tomáš Vojáček, čemu se ve Střepinách budou v nejbližší době věnovat.

FOTO:  TV Nova

Tento týden si reportéři vzali na paškál mladé řidiče. „Všichni víme, že jsou nebezpeční na silnicích. Tak se budeme ptát politiků, na kolik zvažují tzv. řidičák na zkoušku. Zajímavé téma je rozhodně to zahraniční. Tím je Donald Trump a to, jak rozděluje Ameriku. Otázka je nakolik zaslouženě, ale právě do toho se pustíme,“ načrtla témata nedělních Střepin sama moderátorka Markéta Fialová.
 

Co si pro diváky připravil pořad Víkend zjistíte v reportáži. Publicistický pořad Střepiny sledujte v neděli ve 21:30, pořad Víkend zase v úterý ve stejný čas!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
TAJNOSTI JAKUBA ŠTÁFKA: Na place mu kolegové provedli drsný kanadský žertík! Co se stalo?

Samoživitelka, lékařka, ale i drsňačka: Kdo je nejlepší seriálová matka? HLASUJTE!
 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Střepiny

Články k pořadu Střepiny

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady