Se kterou seriálovou kráskou byste rádi zašli na romantickou večeři? HLASUJTE!

Se kterou seriálovou kráskou byste rádi zašli na romantickou večeři? HLASUJTE!
Zdroj: TV Nova

Objevují se pravidelně na obrazovkách, u vás doma se už staly milými hosty. Řeč je o herečkách z vašich oblíbených seriálů. Která seriálová postava vás zaujala natolik, že byste ji chtěli poznat i ve skutečnosti?

Iva Pacovská z Comebacku
Iva Pacovská je Tomášova jediná dcera. Od malička poslouchala místo ukolébavek Led Zeppelin a spíše než o ZOO má větší přehled o tom, jak to chodí na rockových koncertech. Na rozdíl od svých vrstevníků, se nejvíc stará o chod domácnosti a žehlí průšvihy svého otce a strýce. Jestli jste příznivci sarkasmů, Iva by byla na večeři vaší dobrou společnicí.


Zuzana Májová ze Specialistů
Zuzana je komisařka a jediná žena v týmu. Nikdo by se však neměl nechat zmást jejím křehkým zjevem, skrývá se pod ním ctižádostivá a cílevědomá žena, vyškolená na policejní akademii. Nenechá se nikým oklamat a umí se skvěle prosadit. Randila i se ženatými muži, kterým stálo za to riskovat, aby se s komisařkou mohli vídat!
FOTO:  TV Nova

Jana Vinická z Policie Modrava
Pokud byste chtěli na rande vyrazit s pohlednou, reprezentativní a zkušenou ženou, byla by pro vás tou správnou volnou Jana Vinická v podání Zuzany Norisové. Ta neměla nikdy moc štěstí v lásce. S Janou byste akorát museli mávnout rukou nad tím, že často a ráda prosazuje svůj názor. Zato byste s ní byli v bezpečí.

Lenka Braunová z Dámy a Krále

Úspěšná advokátka, která dokáže vysekat své klienty z těch nejhorších obvinění. Lenka je samostatná, sebevědomá a velmi schopná. A také hodně ambiciózní. Lenka se projevuje rozhodně, racionálně, v kritických situacích nepodléhá panice, ale když je přitlačená do kouta, dokáže bojovat za svojí věc do morku kostí.
FOTO:  TV Nova

Gábina Pumrová z Ulice
Blonďatá, dlouhovlasá Gábina byla odjakživa považována za největší sexbombu. S pohlednou blondýnkou byste se určitě nenudili. Jejím přednostem později neodolal ani Terezin brácha Matěj, jenž měl s Gábinou krátký románek. Jenže pak Gábina sbalila svého profesora tělocviku a za pár měsíců z ní už byla máma na plný úvazek. Na kráse jí to ale nijak neubralo, spíš naopak. Její oslnivý pohled dostane do kolen každého muže, no ne?
FOTO:  TV Nova

Adriana Pešková z Ulice
Adriana je hrdá na to, že je velmi schopná tanečnice a baletka. Adriana není dívka, která by byla škaredá nebo tlustá, ale bohužel je to dívka, která si to myslí. Osud jí pak začal uštědřovat jednu ránu za druhou a ona neměla nikoho, kdo by ji utěšil a povzbudil. V lásce totiž také štěstí nemá. Přesto je milá a přátelská. S krásnou blondýnkou by romantická večeře dopadla určitě na výbornou. Pánové, kdo by Adrianě neodolal?
FOTO:  TV Nova

Tereza Jordánová z Ulice
Milá a zajímavá holka, která svůj svět teprve hledá. Tereza v podání Patricie Solaříkové je zatím ve světě dospělých dost nejistá, přestože navenek vystupuje jako sebevědomá dívka. Má silnou potřebu lásky a pochopení. Často trpěla pocity osamělosti a vlastní nedokonalosti, dokud se pořádně nezamilovala. Líbí se vám její úsměv a krásné oslnivé vlasy?
FOTO:  TV Nova

Brigita Mrázková z Ordinace v růžové zahradě 2
Její móda může na někoho působit zvláštně, ženskost jí vsak upřít nelze. O svůj zevnějšek dbá a není dne ani minuty, aby nebyla upravená. V jejím šatníku vévodí růžová a nedělá jí problém ordinovat v šatečkách. Taková Bibi už je. Originalita jí rozhodně nechybí. Někdy sáhne po ležérnosti, jindy po kousku mnohem extravagantnějším. Na rande by vám ostudu určitě neudělala. Jak se vám líbí?
FOTO:  Archiv TV Nova

Alena Rytířová z Ordinace v růžové zahradě 2
Empatická lékařka, dobrý chirurg, ale také milující máma dospělé dcery. Jenomže momentálně neprochází dobrým obdobím. Její dcera je vážně nemocná, trpí anorexií a dokonce zkolabuje! Ona sama se zmítá mezi dvěma muži svého života. Ovšem než je potkala, žila několik let sama, na milostná dobrodružství ji moc neužije. I přesto vám rande s ní můžeme vřele doporučit.
FOTO:  Archiv TV Nova

Inna Lysenko – Doležalová z Ordinace v růžové zahradě 2

Osmadvacetiletá lékařka pochází z Doněcka na Ukrajině. Půvabná, křehce působící dívka je velmi silnou a energickou osobností. Nedovede si představit, že by opustila svoje nejbližší. Zamilovala se sice do Marka a vzali se, ale pro Innu je víc než láska k muži důležitá její rodina a také spravedlivý boj, který vede. To ji a Marka rozdělilo. Zašli byste s ní na skleničku?
FOTO:  Archiv TV NovaNEPŘEHLÉDNĚTE:
NÁVOD PRO KAŽDÉHO: Matouš Ruml z Comebacku prozradí, jak sbalit jakoukoliv holku!

HLASUJTE! Koho byste zase rádi viděli v Ulici?

MATOUŠ RUML PROZRADIL: Dojde nejen na polibek! Co dalšího se stane?

INNA vs. BIBI: Která se k Markovi z Ordinace hodí víc? HLASUJTE
 

Autor: Maci

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady