Hra na oběť: Na Specialisty čeká případ plný zvratů!

V pondělí 5. června večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Hra na oběť.

Mrtvola, podezřelí, svědci a dva policisté. Ti všichni se sešli v jedné uzavřené pražské pizzerii.

Hra na oběť

Zuzana prověřuje opětovná hlášení, v nichž Karolína Langerová obviňuje svého partnera z domácího násilí. Místo nich dvou ale Zuzana najde v jejich bytě zbitého muže, který je následně převezen do nemocnice. Ukáže se, že je to dobrý kamarád Karolíny Ruda Hledík. Tvrdí, že jej v bytě napadl neznámý útočník, o pravém důvodu návštěvy cizího bytu ale policii zalže. Z nemocnice navíc míří za Karolínou a její kamarádkou do pizzerie jejich společného přítele, Itala Toniho. V ní se tak mezitím s Karolínou potká kapitán Karas (Marek Lambora), který ji tam přišel vyslechnout. Matěj Karas si s sebou přivede i svého kamaráda Cyrila (Ondřej Kraus), jenž se ho stále snaží přesvědčit, aby se vrátil do boxerského ringu.

Galerie

Dojde i na loupežné přepadení

V ulici nastane havárie vodovodního potrubí, komplikuje se doprava a pizzerie musí být uzavřena. Nedaleko navíc dojde k loupežnému přepadení. Pobyt v restauraci se mění v bezmocné čekání. Matěj postrádá kolegu Kováře (Jiří Hána), Karolína a Toni čekají na Rudu Hledíka. Místo nich se ale náhle objeví násilnický přítel Karolíny. Atmosféra rychle zhoustne. A najednou je nově příchozí muž mrtvý…

Specialisté

Seriál Specialisté můžete sledovat každé pondělí od 20:20 na TV Nova. Nebo týden před premiérou na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady