• Pořady
  • Specialisté
  • PODZIM NA TV NOVA: Zbrusu nové pořady i pokračování úspěšných projektů. Na co se můžete těšit? Podívejte se!

PODZIM NA TV NOVA: Zbrusu nové pořady i pokračování úspěšných projektů. Na co se můžete těšit? Podívejte se!

Novinky i pokračování úspěšných projektů – to vše čeká diváky televize Nova na podzim. O čem bude pořad Malé lásky? A kdy startují oblíbené seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2? Podívejte se, jak nabitý bude podzim na stanicích TV Nova!

Mezi letošní nové projekty patří docu reality Malé lásky, která sleduje dění na gynekologicko-porodnické klinice a intimní okamžiky nastávajících rodičů a jejich miminek. Na obrazovky se vrátí pokračování fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, druhé série kriminálních seriálů Policie Modrava a Specialisté i premiérové díly populárních seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice.

„Jako nejsledovanější česká televize si nesmírně vážíme velkého diváckého zájmu, který je pro nás zároveň motivace, abychom nabídli vše, co se od lídra trhu očekává. Právě proto jsme i letos výrazně investovali do naší programové nabídky a nových formátů. Vedle nových projektů, mezi které patří jak seriály lokální produkce, tak dokumentární reality pořad, jsme připravili pokračování našich úspěšných formátů,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.
 

ZAČÁTKY VYSÍLÁNÍ POŘADŮ
Pořad Start
Specialisté Pondělí 21. 8. 2017
Ulice Pondělí 21. 8. 2017
Ordinace v růžové zahradě 2 Úterý 22. 8. 2017
Výměna manželek Středa 23. 8. 2017
Malé lásky Středa 23. 8. 2017
Tvoje tvář má známý hlas Sobota 2. 9. 2017
Policie Modrava Neděle 27. 8. 2017KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN se diváci TV Nova mohou těšit na nové díly svých oblíbených seriálů, zpravodajských i nezpravodajských pořadů.
 
PONDĚLNÍ VEČERY na TV Nova budou patřit milovníkům napětí a nabídnou druhou sérii kriminálního seriálu Specialisté s novými příběhy z exteriérů Prahy a ještě atraktivnějším zpracováním. O spravedlnost se společně s hlavním vyšetřovatelem Davidem Prachařem postarají Jakub Štáfek, Zuzana Kajnarová a nově herec Jan Zadražil. Nové díly Specialistů sledujte od 21. 8. 2017

FOTO:  TV Nova


ÚTERKY a ČTVRTKY zůstávají seriálovými dny a divákům přinesou jejich oblíbené pořady, na které jsou zvyklí. Těšit se samozřejmě mohou na pokračování již 13. sezóny Ordinace v růžové zahradě 2 i na pravidelné publicistické pořady Víkend nebo Prásk!. Zajímají vás nové postavy Ordinace v růžové zahradě 2? Přečtěte si TENTO článek! Nové díly Ordinace sledujte od 22. 8. 2017

FOTO:  Nova.cz

 

STŘEDY představí příběhy z reálného života. Vedle stálice, reality show Výměna manželek, se na obrazovkách TV Nova ve středeční večery objeví nový dokumentární reality pořad Malé lásky. Díky němu diváci zblízka pohlédnou na intimní okamžiky nastávajících rodičů a poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů. Nové díly Výměny manželek sledujte od 23. 8. 2017, stejně jako Malé lásky.

FOTO:  TV Nova


PÁTKY přinesou pohodu u českých filmů, jakými jsou premiéry Jak se zbavit nevěsty a Ostravak Ostravski, série Kameňák a Babovřesky, ale také populární filmy Probudím se včera, 10 pravidel jak sbalit holku, Slavnosti sněženek a další.V SOBOTU přes den pokračují oblíbené publicistické pořady Koření a Volete Novu.

Diváky na podzim čeká také již čtvrté pokračování úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas, ve které vystoupí zbrusu nové tváře! Začíná od 2. 9. 2017! Na koho se můžete těšit? Jména všech účastníků čtvrté řady najdete ZDE. Porotu této oblíbené show navíc čeká velká změna! Jaká? To zjistíte ZDE. A poslední novinkou je změna koučů. Na jakou novou posilu se můžete těšit, zjistíte ZDE.

V NEDĚLNÍM prime time nabídne TV Nova na obrazovkách exkluzivní obsah. Mezi něj patří pokračování úspěšné kriminálky Policie Modrava, jejíž první série se v roce 2015 stala nejúspěšnějším českým kriminálním seriálem, když každý týden k televizním obrazovkám přilákala v průměru více než 2 miliony diváků (v CS 15-54). Novou řadu a tedy nové díly Police Modrava sledujte od 27. 8. 2017! Po Policii Modrava následují Střepiny.

FOTO:  TV Nova


Seriál Ulice, který za první pololetí 2017 dosáhl v průměru 36,4% share (v CS 15-54) a který v meziročním srovnání vzrostl, vstupuje do své 13. sezóny a přinese nové zápletky i nové tváře. Sledujte nové díly Ulice od 21. 8. 2017! Co vás čeká? Exkluzivní informace o nové sezóně Ulice čtěte ZDE. O nových postavách Ulice čtěte ZDE.

FOTO:  TV Nova


Pokračovat bude také soutěžní show Co na to Češi, Televizní noviny jako vždy přinesou aktuální zpravodajství z domova i ze světa, a každé všední ráno zpříjemní Snídaně s Novou.

FOTO:  TV Nova


Skupina Nova připravuje v současné době celou řadu dalších projektů. Jsou mezi nimi český detektivní seriál z právního prostředí Dáma a Král s Miroslavem Donutilem, Matějem Hádkem a Terezou Hofovou, dokumentární drama Příběhy českých zločinů s rekonstrukcemi skutečných případů, kterými provede Janek Kroupa, nebo reality show Mise nový domov. Ta dá šanci na nový začátek lidem, kteří se ocitli na samém dně. Tým v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou jim totiž ze stávajícího bydlení vykouzlí místo, kde budou mít možnost sbírat síly do života.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

UNIKÁTNÍ ŠANCE! Věnujete veškerý svůj čas ostatním a na péči o sebe vám nezbývá žádný? Přihlaste se do pořadu O 10 LET MLADŠÍ a změňte to


Velkolepý DEN S NOVOU je tady: Přijďte společně s hvězdami nahlédnout do zákulisí televize Nova!

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady