Dvě mrtvoly a bankrot ve Specialistech: Kdo se chtěl podnikateli pomstít?

V pondělí 3. dubna večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Sen o štěstí. Zavražděn byl mlady muž, který podvedl snad každého, s kým se potkal. Nejen doma manželku, ale i řadu klientů.  Kdo z nich se mu ale pomstil?

Ranní běh pro zdraví skončí pro podnikatele Milana Klimenta smrtí. Někdo si na něj počkal a zastřelil ho na opuštěném místě v parku. Najevo začínají vycházet nejen nepříliš utěšené rodinné poměry, neboť mrtvý muž měl kromě starší manželky (Barbora Kodetová) i mladou milenku, ale také problémy v podnikání...

Kliment totiž před nedávnem vyhlásil sám na sebe bankrot, aby se vyhnul vyrovnání s nespokojeným klientem. Důvod k vraždě tedy mělo hned několik osob, otázkou je, čí alibi má opravdu váhu. Zejména se zřetelem k tomu, že je nalezena další mrtvola, která by teoreticky mohla mít se s mrtí mladého muže také něco společného.

Galerie

​​Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova! Nebo vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady