Marek Lambora ve Specialistech vyšetřuje, leze i padá: Jak v případu využije svůj šarm?

V pondělí 27. března večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Boží mlýny 2.

Tentokrát pátrání po pachateli donutí kapitána Karase (Marek Lambora) k velmi netypické aktivitě, při níž bude dokonce bezmocně viset ve vzduchu zavěšený na laně.

Galerie

Boží mlýny 2 

Specialisté se stále snaží rozplést komplikovaný případ, jehož kořeny jsou v dávné minulosti. Při pátrání po vrahovi mladé hudebnice zjišťují, že někdo neusiloval o život jí, ale Arthuru Rosenbaumovi (Jan Vlasák), kterého se po prvním neúspěšném pokusu někdo pokusil znovu zastřelit, tentokrát v hotelové restauraci. Rosenbaum sice opět se štěstím přežije, ale stále odmítá spolupracovat s policií. Dokonce s přítelem advokátem zfalšuje svůj odlet do Ameriky. Policistům nezbývá než využít šarmu kapitána Karase (Marek Lambora), aby umluvil mladou zlodějku (Gabriela Heclová) k tomu, že kriminalistům pomůže. Vedle ní ovšem přivede Specialisty na stopu i přítelkyně kapitána Kováře (Jiří Hána), novinářka Martina Svátková (Marta Dancingerová).

​Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova! Nebo vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady