Specialisty čeká komplikovaný případ! Kdo zastřelil mladou ženu v parku?

V pondělí 20. března večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Boží mlýny 1.

Specialisté se setkají s komplikovaným případem: čeká je rozsáhlé pátrání po pachateli vraždy, které se protáhne až do další epizody, v jejímž závěru se fanoušci dočkají rozuzlení celé kauzy.

Boží mlýny 1 

V parku je zastřelena mladá žena. Byla právě v doprovodu staršího Američana, Arthura Rosenbauma (Jan Vlasák), který zavolal policii, ale ten policistům příliš nepomůže. Postupným prověřováním stop Specialisté zjistí, že zavražděná žena byla violoncellistka ze slavného kvarteta a důvodem k vraždě mohla být žárlivost. Hudebnice totiž měla pletky se svými mužskými kolegy z kvarteta. Z příbuzných už měla pouze babičku, starou bohatou dámu (Dana Syslová), které se shodou okolností kdosi vloupá do vily. Kriminalisté dohledají, že se nitky sbíhají k záhadnému Arthuru Rosenbaumovi. Pochází ze zámožné židovské rodiny, která v Čechách před válkou vlastnila vyhlášenou šperkařskou firmu. Starý muž se ale snaží i za pomoci svého právníka (Jan Hrušínský) kriminalistům spíše vyhýbat.

 Jan Hrušínský v roli právníka

Po epizodě Krmítko v seriálu Odznak Vysočina si ve Specialistech zahrál Jan Hrušínský právníka. Svou roli popsal takto: „Hraji advokáta, obhajuji a zastupuji postavu, kterou hraje Jan Vlasák. Snažím se o to, aby to bylo úspěšné zastupování. Myslím, že je to jeden z asi sedmdesáti osmi právníků, které jsem hrál (smích). A tenhle je v podstatě kladná postava, snaží se pro svého klienta udělat to nejlepší. Ale nebudu prozrazovat, jestli se to podaří nebo ne.“  

Galerie

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova! Nebo vždy 7 dní před televizní premiérou na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady