Zuzana Kajnarová o návratu do Specialistů: Jak kapitánku Koutnou změnilo těhotenství?

Blíží se premiérové díly Specialistů! V deváté řadě můžete očekávat velký návrat komisaře Pavla Vondráčka a kapitánky Zuzany Májové, která už ale není Májová, ale nyní je Koutná.

Zuzana Koutná (Zuzana Kajnarová) odešla z týmu Specialistů na mateřskou dovolenou. Jak ji těhotenství a následné mateřství změnilo? A jak její nové pocity zasáhnou do děje?

Když má vyšetřovatelka dítě

„Zuzana Koutná má dítě, což v seriálu moc neexponuje, ale vlastně to byl důvod proč odešla. Myslím si, že každou ženu dítě nějak změní, a tak se to i já snažím hrát. Možná je opatrnější. Možná rozvážnější. A protože jsem jediná žena v mužském týmu, tak si myslím, že žena tam může vnést nějaký klid a ženskost a jiný přístup, než mají muži,“ říká herečka.

Specialisté jako návrat domů

Jsou to tři roky od doby, kdy se herečka naposledy objevila ve Specialistech. Jak se nyní cítí, když nastoupila zpět do rozjetého vlaku? „Byl to takový návrat domů vlastně po takové dovolené, bylo to moc fajn. Vrátila jsem se mezi lidi, které znám, se kterými mi bylo dobře i tenkrát. Díky tomu, že jsem si odpočala, se vracím s novou energií a chutí.“

Scény

Herečku baví zejména natáčení akčních scén. „Ty akční věci jsou na tom nejzábavnější. Honičky a různé takové akce. Měla jsem tam v minulé sérii takové bitky a to mě asi bavilo ze všeho nejvíce,“ raduje se Kajnarová.

Každou novou epizodu Specialistů můžete sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Celý díl na Voyo

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady