TRABLE S LÁSKOU ve Specialistech: Kdo je tajemný muž Zuzany Kajnarové?

V krimi seriálu Specialisté řeší hlavní postavy nejen nejrůznější detektivní případy, ale také osobní problémy běžného života. Jediná žena v týmu, Zuzana Kajnarová nechce žít jen prací, chce se mít domů ke komu vracet. Jenže to v její pozicic není vůbec jednoduché...

Přehrát poslední díl

Zuzana Kajnarová alias kapitánka Májová je jako vyšetřovatelka velmi úspěšná. Byla by schopná okamžitě převzít velení celého týmu. Jenže jako žena mezi třemi muži to nemá vůbec jednoduché. Navíc touží po tom, mít se ke komu vracet a vedle práce vést i soukromý život.

FOTO:  TV Nova

Major Vondráček na lásku, zdá se, úplně zanevřel. Poté, co mu zemřela žena a on vychovával dceru sám, se naplno ponořil do své práce, která ho baví. Kapitán Loren má zase malého syna, ale přítelkyni žádnou. Kuba Štáfek, který hraje dalšího z vyšetřovatelů, loví holky po barech, ale tu pravou ne a ne najít.

FOTO:  Oficiální zdroj

Jedinou ženou v týmu je krásná a tak trošku drsná kapitánka Májová. V posledních dílech řeší nejen pracovní povinnosti, které se mohou ozvat nejen ve dne, ale i v noci. Stýká se s Tomášem, se kterým je to v momentě, kdy jsou spolu, vždycky krásné. Jenže pak ženatý Tomáš musí za manželkou a dětmi. Zuzaně pomalu ale jistě dochází trpělivost, když se jí Tomáš neustále vymlouvá na povinnosti doma.

Zuzaně navíc nepřidává, že kolegové v práci neustál vyzvídají, kdo je oným tajným ctitelem. Ráda by se jim pochlubila, ale má strach, že by kolegové Tomáše nepřijali. Zvlášť kdyby zjistili, že je ženatý...

FOTO:  TV Nova

Přáli byste Zuzaně jiného muže, nebo je pro ni Tomáš správnou volbou?

HLASUJTE V ANKETĚ! Jak by se vztah Zuzany a Tomáše měl vyvíjet dál?

ČTĚTE TAKÉ:

DRSNÍ A POHLEDNÍ: Se kterým hezounem ze Specialistů byste šli na RANDE? HLASUJTE!

JAK VZNIKÁ KRIMI SERIÁL? Režisér Specialistů promluvil o základním stavebním kámeni celého natáčení

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady