CELÝ DÍL: SPECIALISTÉ odkryjí utajené vztahy! Kdo zabil profesora?

CELÝ DÍL: SPECIALISTÉ odkryjí utajené vztahy! Kdo zabil profesora?
Zdroj: TV Nova

Sedmý díl Specialistů zavádí diváka na vysokoškolskou půdu. V kabinetu je totiž nalezen mrtvý profesor, který byl mezi studenty velmi oblíbený. Co učitel provedl, že ho někdo zastřelil?

Přehrát poslední díl

Další díl krimi seriálu Specialisté s názvem Burzovní horečka odkrývá příběh profesora ekonomiky, jeho manželky a tří studentů, kteří zvládli založit prosperující firmu. Jenže finanční poradenství je jen zástěrka pro spekulace na nemilosrdném burzovním trhu.

FOTO:  TV Nova

Když je profesor Bergr nalezen ve svém kabinetu mrtvý, rozjíždí vyšetřovací tým v čele s Davidem Prachařem složité pátrání po nejasném pachateli. Zabil svého profesora jeho student, zhrzená láska nebo snad někdo z jeho klientů, kterým radil s investicemi?

FOTO:  TV Nova

Postupně tým Specialistů odhalí nejen vztahy, které měly zůstat skryty, ale ve chvíli, kdy najdou jednoho ze studentů mrtvého a spojí si nashromážděné důkazy, přijdou na to, že skutečným vrahem je ta nejméně pravděpodobná osoba!

FOTO:  TV Nova

Na další detektivní případ se můžete těšit v pondělí 6. 3. od 20:20 na Nově. Jakému odhalení budou Specialisté na stopě tentokrát?

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální stránky ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:

NÁROČNÉ NATÁČENÍ akčních scén Specialistů! Která byla nejhorší a jak vše zvládají kaskadérky ženy?

Zuzana Kajnarová mezi třemi muži! Ke komu by se hodila? HLASUJTE!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady