CELÝ DÍL SPECIALISTŮ: Vražda ze žárlivosti?

CELÝ DÍL SPECIALISTŮ: Vražda ze žárlivosti?
Zdroj: TV Nova

Vyšetřovací tým Specialistů musel v šestém díle odkrýt temné pozadí vztahů úředníka magistrátu Fišera s jeho klienty, kterým za vysoké úplatky pomáhal obejít některé zákony a předpisy. Vraždil majitel diskoték, bodyguard, nebo někdo úplně jiný?

Přehrát poslední díl


Majitel diskoték Řehák se dostal do sporu s magistrátním úředníkem Fišerem. Ten po něm chtěl vysokou částku za to že mu pomáhá. Spor vyvrcholil bitkou, kdy na Fišera nastoupil ještě jeden z tělesných strážců majitele diskoték. Když byla ráno před Řehákovým domem nalezena úředníkova mrtvola, stopy zavedly kriminalisty okamžitě právě k němu.

Kromě Řeháka a jeho ochranáře byl v podezření i kavárník Šulc, bývalý přítel mladičké Anety, současné Fišerovy milenky – kterou ovšem ve svém podniku stále zaměstnával. Byla to snad vražda ze žárlivosi?

Vyšetřování odhalilo, že Fišer si žil na vysoké noze. Bral od podnikatelů vysoké úplatky za to, že je chránil před kontrolami a pokutami a naopak těm, kdo mu neplatili, jako Šulc, dokázal znepříjemnit život.

Nakonec se ukázalo, že vrahem je magistrátní úřednice Bártová, Fišerova nadřízená. S Fišerem otěhotněla, ale ten ji odmítl a našel si mladší partnerku. Ponížená Bártová, která chtěla s Fišerem ještě mluvit, ho sledovala, a tak se stala svědkem jeho konfliktu a zmlácení ochrankou Řeháka. Využila situace a ve vzteku zmláceného Fišera přejela autem

Další díl krimi seriálu Specialisté můžete sledovat opět v pondělí 27. 2. od 20:20 na Nově.

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální stránky ZDE!
 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Na jeho věk neuvěřitelné! Hvězda Specialistů David Prachař ukázal, jak se udržuje v kondici

Zuzana Kajnarová mezi třemi muži! Ke komu by se hodila? HLASUJTE

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady