Hvězda Harryho Pottera se objeví ve Specialistech! Kde bere inspiraci k hraní záporných postav?

V pondělí 3. října večer uvede TV Nova další premiérový díl oblíbeného detektivního seriálu Specialisté. Tentokrát čeká na diváky epizoda s názvem Světlana, ve které policisté musí vyřešit smrt mladého muže. Otázkou je, jaký byl motiv pro jeho vraždu. Začal vadit někomu z převaděčské mafie či byl důvod pro jeho zabití osobnější?

Mrtvola surově ubitého Ukrajince zavádí specialisty do prostředí převaděčů, kuplířů a mafie, která obstarává cizincům trvalý pobyt a občanství na našem území. Dostal se zabitý mladík do konfliktu s převaděčskou mafií, nebo jeho smrt souvisí s jeho půvabnou sestrou, kterou kdysi gang nutil k prostituci a nyní čeká dítě s nezaměstnaným Čechem?

Predrag Bjelac o záporných rolích

V epizodě si zahrál také Predrag Bjelac, který s nadsázkou promluvil o tom, jestli se opravdu hrají lépe záporné role: „Je to tak, ale já už vlastně nevím, jak je hrát jinak, kde mám najít novou inspiraci. Zkouším se inspirovat ze života, já pocházím z Balkánu a tam je toho k odkoukání dost.“ A se smíchem odpověděl i na otázku, jestli ještě věří, že si zahraje také kladnou postavu: „Doufám, že ano. Naděje umírá poslední.“ 

Galerie

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova! S předstihem můžete epizody sledovat na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady