STRES A SHON NEČEKEJTE! Jak vypadají vteřiny před natáčením Specialistů?

Natáčení nového krimi seriálu Specialisté je v plném proudu. Na place se potkává parta vyšetřovatelů v čele s Davidem Prachařem, která díky Jakubovi Štáfkovi nemá nouzi o legraci. Jak to ale vypadá těsně před natáčením jedné ze scén?

Přehrát poslední díl

Natáčejí dlouhé hodiny, mnohdy od brzkých ranních do pozdních večerních hodin, poslední měsíce navíc v tuhých mrazech. Než padne klapka a jede se naostro, musí celý štáb zkontrolovat každý detail. Herci se musí koncentrovat, do poslední chvíle se učit repliky, které na kameru říkají a modlit se, aby se scénu podařilo natočit na co nejméně pokusů.

Ovšem v seriálu Specialisté se sešli samí profesionálové, kteří trému hodili za hlavu a natáčení si vyloženě užívají. Jakuba Štáfka, kterého diváci mohou vídat v nekonečném seriálu Ulice, Davida Prachaře zase v Ordinaci v růžové zahradě. Zuzana Kajnarová přeskočila z rolí princezen k drsné policejní vyšetřovatelce. Marek Adamczyk se ve Specialistech snaží skloubit práci s péčí o syna.

Galerie

Ve Specialistech zkrátka nechybí jak akce a napětí, tak řešení osobních problémů. Podívejte se na video ze zákulisí seriálu, které odhaluje, jak herci prožívají poslední okamžiky před tím, než padne klapka.

Seriál Specialisté můžete sledovat každé pondělí od 20:20 na Nově. Nenechte si ujít žádný z detektivních příběhů.

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální stránky ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:

ZÁKULISÍ NATÁČENÍ: Koho to Jakub Štáfek kope do pozadí? Fórky hvězdy Specialistů jsou vskutku jedinečné

TEMNÉ TOUHY: Premiérový třetí díl Specialistů odhalil vraha mezi obyvateli zahrádkářské kolonie. A nešlo jen o vraždu!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady