• Pořady
  • Specialisté
  • Eva Samková a Marek Adamczyk se tajně vzali. Čím si pár musel v minulosti projít?

Eva Samková a Marek Adamczyk se tajně vzali. Čím si pár musel v minulosti projít?

Česká snowboardcrossařka Eva Samková se vdala za herce Marka Adamczyka, známého ze seriálu Specialisté, se kterým tvoří pár už čtyři roky. I když se jim podařilo svatbu utajit, stejně informace unikla na veřejnost. Než se ale zamilované hrdličky dostaly k oltáři, čekala je řada výzev, kterým musely společně čelit.

Eva Samková a Marek Adamczyk, kteří si konečně řekli ano, nyní prožívají obrovskou radost. Před pár měsíci u nich ale převážel spíše smutek. 

Zranění

Prosinec 2021 nezůstane pro jednu z nejlepších sportovkyň světa dobrou vzpomínkou, jelikož se tehdy vážně zranila na Světovém poháru. Sice se Samková snažila co nejrychleji dostat ze zranění, ale bohužel se to nepodařilo a nemohla odjet na zimní olympiádu v Pekingu. Oporou jí v té době byl samozřejmě i Adamczyk, který si nedávno zasoutěžil v pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Spolu s hercem se v soutěži objevila také Kristýna Leichtová, Aleš Háma a Matěj Ruppert, který měl v té době sádru na malíčku. A moderátor Ondřej Sokol našel jistou podobnost ve zranění Samkové a Rupperta. „Začínám mít takové drobné podezření, jestli zatím nestojíš ty. Tohle jsi udělal Ruppertovi?“ vtipkoval Sokol.

Ztráta rodičů

​Před dvěma lety zasáhla Samkovou zprávu o smrti její milované maminky, která podlehla těžké nemoci. Jen o dva roky dříve přišla sportovkyně také o tatínka, který několik let bojoval s nádorem na mozku. 

FOTO:  Profimedia

Bývalí partneři

Než k sobě našli Adamczyk se Samkovou cestu, prošli si i jinými vztahy. Samková měla chodit s Jakubem, který byl jejím dlouholetým kamarádem. Adamczyk se zase vídal se Simonou Weisslechner. Nakonec se ale dali dohromady a začali vztah ukazovat i na veřejnosti.

Společné koníčky

Už na první pohled k sobě Samková s Adamczykem patří a vždy vedle sebe vypadají šťastně. Mají také společné aktivity, kterým se věnují. Pro novinky.cz herec prozradil, že jezdí na hory, kde Samková sjíždí sjezdovky na snowboardu, zatímco Adamczyk na lyžích.

Specialisté

Diváci TV Nova Adamczyka znají ze seriálu Specialisté, kde se objevoval po boku Davida Prachaře, Jakuba Štáfka a Zuzany Kajnarové. Herec ztvárnil postavu Jana Lorence.

​Seriál Specialisté sledujte každé pondělí na Nově, uvidíte hned dva díly za sebou. Epizody najdete také na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady