• Pořady
  • Specialisté
  • NEVĚRA, NEBO ZATÝKÁNÍ ZLOČINCŮ? V jaké roli se vám David Prachař líbí víc?

NEVĚRA, NEBO ZATÝKÁNÍ ZLOČINCŮ? V jaké roli se vám David Prachař líbí víc?

NEVĚRA, NEBO ZATÝKÁNÍ ZLOČINCŮ? V jaké roli se vám David Prachař líbí víc?
Zdroj: TV Nova

Skvělý český herec David Prachař je novou hvězdou krimi seriálu Specialisté, ve kterém hraje velitele vyšetřovacího týmu. To ale není jediný seriál, ve kterém na obrazovkách TV Nova v posledních letech zazářil.

Fanoušci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jistě pamatují rok 2005, kdy Ordinace doslova vlétla na televizní obrazovky a stala se jedním z nekonečných seriálů TV Nova. Velká spousta herců se v seriálu udržela do dneška, jiní se vrhli do nových projektů.

FOTO:  TV Nova

Jedním z těchto případů je i herec David Prachař, který hrál v Ordinaci v růžové zahradě od jejích počátků. Dějovou linii, kterou tvořil se svoji současnou manželkou lindou Rybovou alias sestřičkou Kamilou, ovlivnila nevěra. Davida jako Pavla Váchu, okouzlila asistentka Daniela natolik, že byl ochotný riskovat ztrátu rodiny. Naštěstí tedy jen v seriálové relalitě.

FOTO:  Archiv TV Nova

Nyní hraje David Prachař postavu vrchního velitele vyšetřovacího týmu v krimi seriálu Specialisté. Po boku Jakuba Štáfka, Zuzany Kajnarové a Marka Adamczyka bojuje za bezpečnost v hlavním městě a dopadení nejrůznějších zločinců.

FOTO:  TV Nova

Mimo to hraje David i v několika divadlech, pečuje o tři děti - Rozárií, Josefínu a Františka, které má s manželkou Lindou Rybovou a věnuje se i dabingu. Jednomu by z toho šla hlava kolem, ale ne nadarmo si režiséři do role Specialisty vybrali právě Davida, že?

Galerie

Davida Prachaře alias Pavla Vondráčka můžete vídat každé pondělí od 20:20 na Nově v seriálu Specialisté.

ČTĚTE TAKÉ:

Seznamte se s velitelem týmu SPECIALISTŮ! Proč má David Prachař strach z akčních scén?

Kdo vás ve SPECIALISTECH nejvíce zaujal: Prachař, Adamczyk, Štáfek nebo Kajnarová? HLASUJTE!

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady