ODTAJNĚNO: Zuzana Kajnarová se několik měsíců potýkala s neodbytným fanouškem! Jak si s ním nakonec poradila?

Krásná Zuzana Kajnarová se po boku tří mužů - vyšetřovatelů stala hvězdou nového kriminálního seriálu Specialisté. Jako drsná komisařka Májová teď řeší nejrůznější kriminální případy. Jak zvládá sladit náročné natáčení s péčí o dvě děti?

Herečka vzala reportérku TV Nova přímo do pojízdné maskérny na kolečkách. Specialisté se totiž natáčejí na reálných místech v Praze, a tak s nimi tzv. make-up bus jezdí po všech natáčecích lokacích.

FOTO:  TV Nova

Právě tady Zuzana prozradila, jak vypadají její natáčecí dny. „Když mám lepší den, tak vstanu v devět, tady v maskérně mě nalíčí, natočím v kancelářích 2-3 obrazy a večer v sedm jsem doma,“ říká herečka. Jak ale vypadá natáčení, když musí Zuzka vstávat ještě před východem slunce?

FOTO:  TV Nova

Na to, jak Zuzana zvládá péči o dvě děti, náročné natáčení nového seriálu a udržovat se stále krásná a usměvavá, se podívejte v reportáži. Herečka navíc prozradila, že v minulosti měla velmi zvláštního fanouška. Co jí každý večer po dobu několika měsíců posílal? A jak se s ním Zuzana vypořádala?

JAKÁ JE SPECIALISTKA ZUZANA MÁJOVÁ?

Zuzana je velmi atraktivní komisařkou, tak atraktivní, že se mnozí k ní netroufají přiblížit. Ovšem na místě činu ji, co se týče rychlosti chápání i jednání a zachycení prvních stop, jen tak někdo neobalamutí. Potají koketuje s představou, že by někdy převzala vedení týmu, i když by to před kolegy nikdy nepřiznala.

FOTO:  TV Nova

Nový krimi seriál plný napětí a akce můžete sledovat každé pondělí od 20:20 na TV Nova.


Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální facebookové stránky ZDE!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tohle nečekal! Marek Adamczyk přiznává, co ho na natáčení krimi seriálu Specialisté dostalo

Z princezny drsnou policistkou: Jediná žena týmu Specialistů Zuzana Kajnarová si akční scény užívá!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady