• Pořady
  • Specialisté
  • DRUHÝ DÍL SPECIALISTŮ: Stopy dovedly vyšetřovatele k pachateli, do kterého by to nikdo neřekl!

DRUHÝ DÍL SPECIALISTŮ: Stopy dovedly vyšetřovatele k pachateli, do kterého by to nikdo neřekl!

DRUHÝ DÍL SPECIALISTŮ: Stopy dovedly vyšetřovatele k pachateli, do kterého by to nikdo neřekl!
Zdroj: TV Nova

Ve druhém díle se musel vyšetřovací tým postavit čelem ke složitému případu. Dva mrtví taxikáři rozpoutali hon na pachatele. Specialisté tak stáli nejen proti neznámému vrahovi, ale i rozzuřené partě taxikářů, kteří chtěli vzít spravedlnost do vlastních rukou! Jak dopadl díl s názvem Vražda taxikáře?

Další díl krimi seriálu Specialisté začínal nálezem mrtvoly taxikáře Michala Krátkého, kterého našla skupina turistů na pražské náplavce. Byl to už druhý případ identické vraždy. Jenže v tomto případě šlo o plánovanou akci.

FOTO:  TV Nova

Stopy dovedly tým Specialistů v čele s velitelem Pavlem Vondráčkem alias Davidem Prachařem ke dvojici překupníků, kteří "kšeftovali" s drahými vozy. Služební auta taxikářů pro ně byly snadným způsobem, jak přijít k velkým penězům. K první vraždě se nakonec ve vyšetřovně přiznali, kdo ale zabil mladého muže, nalezeného na náplavce?

Neopětovanou lásku šéfky taxi služby se rozhodl tím nejhorším způsobem, vyřešit jeden ze zaměstnanců. Michala Krátkého - milence své bývalé přítelkyně zastřelil, tělo hodil do Vltavy a taxíku se taky zbavil. A právě tento krok odvedl vyšetřovatele od dvojice překupníků a nasměroval na jednoho ze zaměstnanců.

FOTO:  TV Nova

Kriminalistický tým v sestavě Pavel Vondráček, Zuzana Májová, Jan Lorenc a Lukáš Panenka opět přišel záhadě na kloub právě včas. Jinak by taxikáři, kteří se rozhodli vzít spravedlnost do vlastních rukou, a pomstít vraždu kolegy a kamaráda, měli na triku další - nevinnou oběť.

Galerie

Další detektivní případ Specialisté zdárně vyřešili. Ale už příští pondělí je čeká opět zajímavý případ, na který budou potřebovat pevné nervy.

Na celý díl se podívejte ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SPECIALISTÉ PODRUHÉ ještě napínavější: Klidnou atmosféru pražské náplavky naruší nález mrtvého muže

VRAŽDY, NAPĚTÍ I HUMOR: Režisér Specialistů prozradil, jaké zápletky čekají diváky v dalších dílech

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady