Hlasujte o nejlepší scénu Specialistů!

Hlasujte o nejlepší scénu Specialistů!
Zdroj: TV Nova

Vykradené zlatnictví, unesená tramvaj, záchrana kolegy, střelba ze střešního okýnka autobusu a neohrožená parta čtyř vyšetřovatelů. Která scéna Specialistů zatím byla nejlepší?

Přehrát poslední díl

V prvním ani ve druhém díle nového kriminálního seriálu Specialisté nechyběly akční scény a parta vyšetřovatelů v čele s Davidem Prachařem. Ten se však v díle Útěk podle jízdního řádu dostal do velkých potíží. Lupiči, kteří přepadli luxusní klenotnictví v centru Prahy, totiž při útěku nastoupili do tramvaje, kde byl také velitel Vondráček. Naštěstí si svůj tým dobře vycvičil, a tak ho kolegové brzy osvobodili. Jednoho pachatele postřelili, druhého zajali.

FOTO:  TV Nova

Ve druhém díle zase musel Jakub Štáfek alias Lukáš Panenka zachraňovat svého kolegu Marka Adamczyka, tedy Jana Lorence. Pistoli u hlavy mu držel šéf zlodějů a překupníků drahých vozů. Štěstí, že si vyšetřovatelé při zásahu vždy kryjí záda!

FOTO:  TV Nova

Pamatujete na scénu, kdy musela Zuzana Kajnarová odložit pistoli, s rukama nad hlavou běžet vstříc ozbrojeným lupičům a odjet s popelářským vozem? Napětí během této chvíle by se dalo doslova krájet!

FOTO:  TV Nova

V druhém díle s názvem Vražda taxikáře musel velitel David Prachař přesvědčit otce zavražděného taxikáře, že pomstít smrt svého syna zastřelením potenciálního pachatele ničemu nepomůže.

Marek Adamczyk se v jedné ze scén musel vyšplhat na střechu autobusu, který si lupiči nadiktovali ve svých podmínkách, aby mohli utéct spravedlnosti. Střešním okýnkem se v rychlosti spustil dovnitř autobusu a pachatele jediným výstřelem zneškodnil.

FOTO:  TV Nova

Která scéna ze seriálu Specialisté se vám zatím líbila nejvíce? HLASUJTE V ANKETĚ!

Už v pondělí 30. 1. od 20:20 na TV Nova zasáhnou Specialisté potřetí vaše životy!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VRAŽDY, NAPĚTÍ I HUMOR: Režisér Specialistů prozradil, jaké zápletky čekají diváky v dalších dílech

Jakub Štáfek o svých seriálových parťácích. Prozradil, proč o krásné Zuzaně Kajnarové zásadně nemluví

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady