Jakub Štáfek raději o své kolegyni nemluví! Proč?

Na obrazovkách televize Nova odstartoval nový seriál Specialisté. Jednu z hlavních postav hraje Jakub Štáfek. Přípravy na roli rozhodně nepodcenil. Jako dobrý detektiv musí být na vše připraven!

Přehrát poslední díl

Jakub Štáfek natáčí momentálně dvě zásádní role svého života. Jako mladého kluka který rozjíždí vlastní podnikání, ho diváci mohou vidět v oblíbeném seriálu Ulice. Nedávno začal točit i nový kriminální seriál Specialisté, kde hraje jednoho z neohrožených vyšetřovatelů. Jako Lukáš Panenka má dokonce šanci získat místo komisaře. Vedle Zuzany Kajnarové, Marka Adamczyka a Davida Prachaře bojuje Jakub proti nejtvrdším zločincům. O akční scény tak v seriálu rozhodně není nouze.

FOTO:  TV Nova

Jakub pečlivě dbá, aby byl jeho herecký výkon přesvědčivý, a tak nepodceňuje ani přípravu v soukromí. Vyrazili jsme s ním na střelnici a dostali instruktáž jak správně a bezpečně zacházet se zbraní, a jak nikdy neminout cíl. Ale to zdaleka není všechno, co jsme se od Jakuba dozvěděli.

FOTO:  TV Nova

Jak dlouho trvalo, než roli kriminalisty přijal? A jak vychází s kolegy na place? Nejen na to se podívejte ve video reportáži.

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální facebookové stránky ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kdo vás ve SPECIALISTECH nejvíce zaujal: Prachař, Adamczyk, Štáfek nebo Kajnarová? HLASUJTE!

TO JE PROMĚNA: Z uličního sígra komisařem! Jakub Štáfek v nové roli dospěl

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady