VRAŽDY, NAPĚTÍ I HUMOR: Co režisér Specialistů prozradil?

Režisér seriálu Specialisté Peter Magát prozradil několik zapeklitých případů, které vyšetřovací tým bude muset v blízké době řešit. A půjde o opravdu velmi různorodé zápletky!

Přehrát poslední díl

Nový kriminální seriál odstartoval na obrazovkách televize Nova 16. ledna prvním dílem s názvem Útěk podle jízdního řádu. Tým kriminalistů musel zasahovat u případu, který začal loupeží diamamntů a šperků v malém zlatnictví v centru Prahy. Jeden z lupičů zazmatkoval, postřelil jednoho z prodavačů a při zbesilém útěku před zákonem unesl se svým kolegou tramvaj plnou rukojmích.

FOTO:  TV Nova

Lukáši Panenkovi alias Jakubovi Štáfkovi, Janu Lorencovi alias Marku Adamczykovi a Zuzaně Májové alias Zuzaně Kajnarové šlo nejen o dopadení nebezpečných zlodějů, ale také o záchranu jejich šéfa, který jel stejnou tramvají jako ozbrojenci.

FOTO:  TV Nova

Slovenský režisér Peter Magát prozradil, na jaké další případy se diváci mohou těšit. Odhalil, že půjde nejen o akční, ale také o napínavou podívanou. Chybět nebude ani zdravá dávka humoru a soukromých problémů.

Podívejte se ve video!

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální facebookové stránky ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Nový seriál se natáčel na reálných místech Prahy. Poznáváte je?

KASKADÉR SPECIALISTŮ: Kdo je největší drsňák a komu to nejde? Na závěr prozradil vtipnou historku z natáčení!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady