VIDEO: Nový seriál se natáčel na reálných místech Prahy. Poznáváte je?

Již od 16. ledna budou moci diváci na obrazovkách televize Nova sledovat nový akční seriál Specialisté. Jak vypadá takové zákulisí krimi seriálu, který se natáčí na reálných místech v Praze. Poznáváte je?

Vyšetřovací tým v čele s Davidem Prachařem alias Pavlem Vondráčkem bojuje v centru Prahy se zločinem. V prvním díle Specialistů se můžete těšit na dva lupiče, kteří přepadnou luxusní zlatnictví s oslňující sbírkou diamantů. Na útěku zajmou i nevinné civilisty. Jak si s nimi Pavel Vondráček, Jan Lorenc, Lukáš Panenka a Zuzana Májová poradí?

FOTO:  TV Nova

Pro diváky bude jistě lákávé, že se většina seriálových scén odehrává na skutečných místech. Ve videu uvidíte, jak to vypadá nejen v policejní vyšetřovně, kde bývá pořádné dusno, ale třeba i v kanceláři velitele. Seriálovým zákulisím provedl diváky herec Marek Adamczyk alias Jan Lorenc.

FOTO:  TV Nova

Režisér Peter Magát prozradil, že kromě pražských ulic, luxusního klenotnictví a podzemních garáží budou natáčet i v tramvaji nebo v zahrádkářské kolonii. Akční scény, které herce čekají, tak jistě získají na věrohodnosti. A to zdaleka není vše, co tvůrci seriálu prozradil!

FOTO:  TV Nova

První díl Specialistů můžete sledovat už v pondělí 16. 1. od 20:20 na Nově!

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte stránky seriálu ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Seznamte se s velitelem týmu SPECIALISTŮ! Proč má David Prachař strach z akčních scén?

PRVNÍ AKČNÍ ZÁBĚRY: Jak se točil nový detektivní seriál TV Nova Specialisté

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady