AKČNÍ PONDĚLÍ NA NOVĚ: Startuje zbrusu nový seriál i show!

AKČNÍ PONDĚLÍ NA NOVĚ: Startuje zbrusu nový seriál i show!
Zdroj: TV Nova

V pondělí 16. 2. čeká televizní diváky obrovská nálož novinek. Na televizi Nova startují dva zbrusu nové pořady, díky nimž si na své přijdou jak fanoušci kriminálek, tak reality show! Těšíte se?

Mezi žhavé novinky televize Nova v hlavním vysílacím čase od 20:20 patří premiérový český kriminální seriál Specialisté. V jeho čele se představí David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek a Marek Adamczyk. Tým těchto čtyř vyšetřovatelů se v každém díle bude potýkat s nejrůznějšími kriminálními případy, ale i radostmi a strastmi soukromého života. Vedlejší role si v seriálu zahrají Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Kubařová a další. Seriál se nenatáčí ve studiu, hlavním lákadlem jsou reálné pražské exteriéry! Poznáte, kde se která scéna natáčela?

Novinky ze seriálu Specialisté můžete odebírat na facebookové stránce ZDE!

FOTO:  TV Nova

Další várku napětí a dobrodružství přinese po Specialistech reality show Robinsonův ostrov. Z téměř čtyř tisíc přihlášených bylo vybráno osmnáct odvážných Čechů, které čeká boj na izolovaném filipínském ostrově. Soutěžící se budou potýkat nejen se svými soupeři, tropickou džunglí, nedostatkem potravy, fyzicky náročnými úkoly, ale hlavně sami se sebou. Na výherce čeká odměna ve výši 2 500 000 Kč. Show bude diváky provázet uznávaný sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný.

Přihlaste se k odběru ZDE, aby vám žádná novinka ohledně této show neunikla!

 

FOTO:  TV Nova


Jaro dále přinese pokračování úspěšných pořadů televize Nova, mezi něž patří například Policie Modrava nebo fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Nezapomeňte sledovat Facebook TV Nova!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
Tohle je 18 novodobých Robinsonů! Váleční veteráni, playmate i maskérka pornohereček

Vzpomínáte na televizní Kolotoč? Podívejte se, jak dnes vypadá jeho moderátor Pavel Poulíček!

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady