PRVNÍ AKČNÍ ZÁBĚRY: Jak se točil nový detektivní seriál TV Nova Specialisté

Již v půlce ledna se můžete těšit na zbrusu nový kriminální seriál Specialisté, který uvidíte na obrazovkách TV Nova! Co vás s ním čeká a kteří herci se v něm objeví? A co o svých rolích prozradili jejich představitelé.

V pondělí 12. prosince začalo natáčení nového kriminálního seriálu s názvem Speciálisté! Seriál bude nabitý akčními scénami a napínavými příběhy! Poznáme čtveřici ústředních vyšetřovatelů, které čeká samozřejmě vyšetřování, také ale radosti i strasti soukromého života. "Je to spojení kriminálních případů a vzájemné interakce mezi hlavními postavami. Není to úplně o jejich soukromí, ale dozvíme se, co se mezi nimi odehrává na pracovišti," přiblížil děj seriálu jeho režisér Peter Bebjak.

Vrchního komisaře Pavla Vondráčka ztvární herec David Prachař. V jeho týmu se ještě můžete těšit na dva pohodové komisaře v podání herců Jakuba Štáfka a Marka Adamczyka. Něžné pohlaví bude na kriminálce zastupovat komisařka Zuzana Májová, kterou si zahraje herečka Zuzana Kajnarová. Všichni čtyři se na natáčení opravdu těšili a to i přes to, že je občas čeká opravdu náročná práce. Co zajímavého se již díky své roli naučila představitelka komisařky Májové, herečka Zuzana Kajnarová, zjistíte v reportáži. Na napínavé příběhy z kriminálního prostředí se těšte již 16. ledna od 20:20 na TV Nova!
 

Nepřehlédněte:

ZAČNĚTE SE TĚŠIT: Nový seriál televize Nova bude plný akce! Koho v něm uvidíte?

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady