​V zajetí drog i falešných stop: Tvrdé sousto pro Tomáše ze Specialistů

Specialisty čeká další případ. Tentokrát je vyšetřování zavede do komplikovaného bludiště drog, ve kterém se skrývá hned několik podezřelých. Podaří se z něj detektivům najít cestu ven a usvědčit pachatele? Vše nám odhalí díl s názvem Perník!

Dealer pervitinu je postřelen. Na první pohled se zdá, že jde o vyřizování účtů v rámci drogové scény. Chemikálie pro výrobu pervitinu navedou Specialisty na podezřelého obchodníka s prekurzory, sloučeninami potřebnými k výrobě drog. Stopy ale vedou i k veteránovi (Patrik Děrgel) z Tomova bojového oddílu v Afghánistánu, závislému na drogách. Do spletitého vztahu je namočen i další veterán, který je po válečném zranění upoután na invalidní vozík. Tom cítí spoluvinu na tragickém osudu obou svých spolubojovníků a pokouší se od nich vyšetřování odklonit. Sám se ale dostává do velkých potíží.

FOTO:  TV Nova

Patrik Děrgel o své postavě řekl: „Hraji Davida, což je bývalý kamarád z války Toma Berana (Jacob Erftemeijer), který po návratu z mise propadne drogám. Je to výrazný typ, což mám rád a hezky se mi to hraje.“  A svěřil se i se zkušeností s drogově závislými: „Mám kamaráda, který tři roky žil na Hlavním nádraží a poté byl několik let ve vězení za dealerství drog, ale naštěstí se z toho dostal. A s ním jsem svou roli probíral, protože má v tomto směru plno neuvěřitelných zážitků. Ale teď by mohl být příkladem pro všechny, kteří se dostanou do stejné situace.“ 

​Premiérový díl Specialistů si nenechte ujít v pondělí 23. května od 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizodu na Voyo! Na Nova Plus sledujte bonusy a ukázky.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady