Matyáš Valenta zažije ve Specialistech kruté časy! O koho přijde?

Premiérové díly Specialistů startují už v pondělí 7. února na TV Nova. V epizodě nazvané Černá díra se představí herec Matyáš Valenta, kterého diváci znají jako Frantu ze seriálu Ulice.

Mladík, slavící úspěch v podnikání, je po bujaré noci nalezen mrtvý v parku. Rekonstrukce událostí předchozího večera zavede policisty nejen za kolegy mrtvého, včetně jeho bratra (Matyáš Valenta), ale též do nočního podniku, kde se pravděpodobně odehrály klíčové události předcházející vraždě. Zdá se, že by do ní mohla být nějakým způsobem zapletena i krásná dívka, se kterou se slavící partička setkala. Detektivové ji tedy musí najít a vyslechnout. Otázkou ovšem je, jakou úlohu v celém případu tajemná kráska skutečně sehrála.

V jarní sezóně Specialistů se objeví další hvězdní hosté. V jednotlivých dílech se diváci mohou těšit třeba na herce Igora Bareše (Spása), Adama Krause (Kariéra), Miloslava Mejzlíka, Vlastu Peterkovou (oba v epizodě Bratr), Zdeňka Podhůrského, Sašu Rašilova (oba v epizodě Rána do srdce), Jakuba Žáčka (Falešná múza), Predraga Bjelace (Světlana), Marka Holého, Lenku Zahradnickou (oba v epizodě Jako v nebi) či Jana Révaie jako nového přítele kapitánky Jany Šafářové.

Další premiérový díl oblíbeného detektivního seriálu Specialisté odvysílá TV Nova v pondělí 7. února ve 20.20 hod. Epizodu najdete nyní  na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady