
Televize Nova slaví 24. narozeniny! Jak začínali celebrity, které k ní dodnes neodmyslitelně patří? Podívejte se na unikátní reportáž!
Herečka Dana Morávková a moderátor Pavel Svoboda se na obrazovce TV Nova objevily už v jejich počátcích. Danu diváci mohli vídat v pořadu Snídaně s Novou, který moderovala. "První rok nebo dva jsme vysílali v pět ráno." vzpomíná herečka. Tehdy byl rok 1994 a Dana měla krásných dvaadvacet let.
Začátky pro ni nebyly vůbec jednoduché. "To moje první vysílání si vůbec nepamatuji, protože to si myslím, že jsem měla horečku." To ovšem není jediná vzpomínka na počátky působení v televizi. "Ty začátky byly neuvěřitelný, chodili jsme do práce přes stavbu a psali jsme si scénáře na koleni."
S Danou mohli diváci televize Nova snídat celé čtyři roky. Momentálně hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde je jako doktorka Zdena Suchá už od roku 2009! TV Nova pro Danu znamená hodně, díky ní získala přátelé na celý život. Třeba i Pavla Svobodu, který podle ní od začátku moderuje Snídani perfektně.
NEPŘEHLÉDNĚTE:
PROMĚNY Dany Morávkové v sérii Kameňáků: Ve kterém jí to slušelo nejvíc? Hlasujte!