Snídaně i o víkendu: Které nové dvojice vás budou ráno vítat?

Už 15. října startuje vysílání Víkendové Snídaně, která bude diváky TV Nova bavit každou sobotu a neděli od 8:00 do zhruba poledne.

Rádi bychom vám proto představili tři moderátorské dvojice. Budou jimi Dana Morávková a Jan Čenský, Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda a Rebecca Diatilová a Roman Staša. Prvním zahajovacím víkendem provedou diváky Dana Morávková s Janem Čenským.

„Chceme našim divákům zpříjemnit víkendová dopoledne, proto se zaměříme na delší rozhovory s herci či zpěváky, živé koncerty ve studiu, nabídneme jim možnost, jak dny odpočinku strávit, či se vydáme přímo za nimi,“ vysvětluje Kamil Houska, ředitel zpravodajství a publicistiky TV Nova. „Naplno nám to umožní využít nové studio Snídaně, které v němž vysíláme jen několik týdnů. Třeba v kuchyňském koutku si s námi uvaří krok za krokem sobotní oběd. A jejich průvodci budou ti nejpovolanější, tedy ti, které znáte ze soutěže MasterChef Česko, například Besky,“ dodává Kamil Houska.

Galerie

​Můžete se těšit na rozhovory, hudební ukázky, praktické informace, cestovatelské tip nebo oblíbené pořady Koření či Volejte Novu. V neděli pak bude součástí vysílání i politická talkshow, s politiky spíše nevážně. V moderování talkshow se budou střídat Bára Divišová a Rey Koranteng. V neděli 16. října si Rey Koranteng pozve předsedu vlády Petra Fialu.

Snídani si nenechte ujít každé ráno v 5:55 nebo pořad sledujte na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady