Nové studio Snídaně nemá v Česku obdoby! V čem se liší od ostatních?

TV Nova se neustále posouvá dopředu a drží krok se světovými médii. O tom svědčí i nová studia, která postupně vznikají. Teď přišla v tomto ohledu řada i na pořad Snídaně s Novou!

S moderním studiem, ze kterého se bude vysílat, souvisí i změna názvu. Pořad se nově bude jmenovat pouze Snídaně.

TV Nova kompletně v novém

Během jednoho roku se jedná již o třetí nové studio, která TV Nova divákům představuje. V září loňského roku to bylo zpravodajské studio, letos na jaře největší sportovní studio u nás. „Před dvěma lety jsme začali postupně rekonstruovat všechny prostory, ze kterých vysíláme. Po dlouhé době budeme teď od září kompletně v novém – od zpravodajského až po snídaňové studio,“ říká ředitel zpravodajství TV Nova Kamil Houska.

FOTO:  TV Nova

Snídaňové studio nemá v Česku obdoby

Nové studio Snídaně je unikátní. Skládá se totiž ze tří prostor – vnitřního studia, zimní zahrady a venkovní zahrady. Díky tomu bude možné se volně pohybovat mezi jednotlivými prostory během jedné relace. Studio podobného typu nemá v Česku obdoby. „Jsme rádi, že TV Nova něčím obohatila televizní trh,“ dodává Kamil Houska.

Moderátoři do každého obýváku

V zahraničí bývá běžné, že ranní show moderuje jedna moderátorská dvojice. Tím se inspirovalo i vysílání Snídaně, které následuje nejnovější trendy. „Je důležité, aby lidi vstávali s někým, koho znají. Aby věděli, že to jsou jejich tváře, které jim vstupují do obýváků ve chvíli, kdy snídají,“ vysvětluje Kamil Houska celý koncept.

FOTO:  TV Nova

Víkendové vaření

Jednou z dalších novinek je, že se bude Snídaně vysílat i o víkendu. Kuchařský tým obohatí kromě Romana Staši také nejnovější vítězka kulinářské soutěže MasterChef Česko Veronika Danišová alias Besky. Diváci si s ní budou moct připravovat v reálném čase oběd.

Výzva pro celý tým

Neodmyslitelnou součástí Snídaně jsou právě moderátoři. Dvojice Johan Mádr a Ondřej Havel si bude muset zvyknout na jiné fungování s šesti kamerami místo původních tří. „Ze začátku jsme se trochu prali s tím, že je nepřirozené postavit se zády ke kameře,“ vysvětluje Johan Mádr. „Bude to výzva nejenom pro nás, ale i pro kameramany a režii,“ dodává s úsměvem.

Jazykolamy

A přichází další novinka! Moderátoři budou nově uvádět také zprávy. I když už mají zkušenosti se čtecím zařízením, přece jenom to pro ně bude něco jiného. „Někdy bude asi náročné přejít z jednoho lifestylového tématu do zpráv, ale doufám, že si to sedne,“ říká Ondřej Havel. „Nejvíc se obávám různých jmen, které jsou jako jazykolamy,“ směje se Johan Mádr.

FOTO:  TV Nova

Na novou Snídani se mohou diváci těšit už v pondělí 5. září.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady