BUDE TO HIT: Takhle vznikal vánoční song TV NOVA a kapely Mirai! 

V ranním vysílání Snídaně s Novou se vsadil moderátor Petr Říbal s Hankou Reinders, že stihnou do 1. prosince nazpívat a natočit vánoční videoklip na hit kapely Mirai Když nemůžeš, tak přidej. Jak sázka dopadla a jak vypadá vánoční klip?

Vánoční svátky jsou už několik let pro mnohé synonymem stresu, shonu a nakupování dárků v přeplněných obchodních centrech a hypermarketech. Kvůli tomuto shonu si pak Vánoce nejde užít naplno a v poklidu, jak by se předpokládalo. Tým moderátorů Snídaně s Novou se ale rozhodl, že předvánoční atmosféru poněkud odlehčí a z recese tak za pouhý týden vznikla píseň i s klipem.

FOTO:  Nova.cz

Vše začalo předposlední listopadový týden ve středu, když se moderátor Petr Říbal vsadil se svou kolegyní Hankou Reinder, že složí vánoční písničku, na které se bude podílet i mnoho dalších kolegů z TV NOVA jako Aleš Lehký, Iveta Kořínková, Tereza Juščíková, Karel Kašák, Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Zorka Hejdová, Mirek Hejda a další. Hanka sázku prohrála, a tak jí nezbývá nic jiného, než Petrovi celý jeden den sloužit. Jak vánoční klip dopadl?

Galerie


Na klip se podívejte
ZDE.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OBJEV ROKU MIRAI: Nejhranější píseň internetu? Inspiroval ji slavný český hrdina a olympionik!

MIKULÁŠ V ORDINACI: Komu to sluší nejvíc? HLASUJTE

Lucie Borhyová a Rey Koranteng mají jasno: Jak se jim líbil výkon Ondřeje Sokola na Slavících?

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně s Novou

Články k pořadu Snídaně s Novou

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady