VELKÝ LETNÍ KONCERT KAPELY SLZA: Kdy a kde si je můžete ZADARMO poslechnout?

VELKÝ LETNÍ KONCERT KAPELY SLZA: Kdy a kde si je můžete ZADARMO poslechnout?
Zdroj: Universal Music

Dorazte do Příbrami a vychutnejte si zadarmo velkolepý koncert Marka Ztraceného a Slzy v nádherném prostředí Svaté Hory! Pro ranní ptáčata je navíc připravená soutěž o ceny v hodnotě desítek tisíc korun! Tak buďte u toho!

Televize Nova ve spolupráci s výrobcem zmrzliny Prima chystá pro všechny diváky a fanoušky hudební koncert v Příbrami, kde vystoupí Marek ztracený a Slza. Přijďte si je naživo poslechnout. Letní koncert Snídaně s Novou se zmrzlinou Prima proběhne 14. 6. 2017 v Příbrami. Vstup je ZADARMO!


FOTO:  Nova.cz

Na co dalšího se můžete těšit? Po celou dobu vás budou provázet moderátoři Snídaně s Novou Petr Říbal a Aleš Lehký, mezi publikem se budou pohybovat moderátoři Ema Klementová a Lukáš Maule. Lokalita Příbrami slibuje krásné zázemí sportovního a rekreačního areálu Nový Rybník, kde se běžně pořádají velké koncerty a akce. A to přímo pod poutním místem Svatá Hora, kde sew nachází barokní klášterní komplex. Kdo zváží cestu, může se těšit na oblíbenou turistickou lokaci s obrovským skanzenem na řece Litavce.


Zajištěné je parkování. Během koncertu bude probíhat soutěž o zájezd pro dvě osoby na Kanárské ostrovy, který zajistí TV Nova. NA CELÝ HERNÍ ŘÁD SOUTĚŽE SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE. Dále proběhne soutěž o exkurzi do televize Nova! Stačí když vyrobíte transparent a přijdete s ním podpořit Marka ztraceného a Slzu během koncertu. Následně bude vybrát ten nejlepší, jehož tvůrci se mohou těšit na výlet do barrandovských prostorů TV Nova.

FOTO:  Universal Music

Největší hvězdou příbramského koncertu je český zpěvák Marek Ztracený a kapela Slza. Během minulého roku Slza odehrála více než 80 koncertů včetně největších hudebních akcí, jako jsou Majálesy a hudební festivaly. Kromě fanoušků, kteří Slze přibývají neuvěřitelnou rychlostí, kapelu chválí i hudební kritici. Jejich debut, jenž na podzim získal trojplatinu, byl nominován také v Hudebních cenách Anděl.

FOTO:  TV Nova

Naopak zpěvák a klavírista Marek Ztracený, kterému se přezdívá český Enrique Iglesias, se v showbyznysu pohybuje od roku 2008, kdy debutoval s jeho největším hitem Ztrácíš, za tu dobu stihl vyprodukovat čtyři alba a pracuje na pátém.


ROZHODNĚ JE SE NA CO TĚŠIT!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Skvělá zpráva! Ewa Farna bude mít velký koncert v přímém televizním přenosu. Kde to bude?

UNIKÁTNÍ ŠANCE! Podepsal se na vás život? Potřebujete restart? Přihlaste se do pořadu O 10 LET MLADŠÍ a změňte svůj osud 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně s Novou

Články k pořadu Snídaně s Novou

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady