• Pořady
  • Sex O’Clock
  • Na co je čas? Na Sex O’Clock! Jaké ohlasy vzbuzuje seriál po premiéře na Voyo?

Na co je čas? Na Sex O’Clock! Jaké ohlasy vzbuzuje seriál po premiéře na Voyo?

Už v pátek 10. 3. odstartoval na Voyo seriál Sex O’Clock. Sice se jedná o počin pro teenagery, ale tyto situace si ze svého dospívání může pamatovat každý! Co jste dělali za dveřmi svých pokojíčků vy? A mohla o tom vědět vaše máma?

Seriál Sex O’Clock sází na humor, svižnost a vtip jedné rodiny. V rodině Anenských došlo k nečekanému zvratu a je na ostatních členech domácností, jak se se situací poperou. kromě rodičů řeší problémy i sourozenci. Jak se poperou s dospíváním? Možná nepoperou, jak říká Judita Anenská: „Včera zeměkouli minul asteroid o velikosti Německa. Škoda.“

Vtip je neopustil ani po natáčení

Jak si správně oholit koule? A přistihla vás někdy máma při sexu? I do těchto situací se hrdinové seriálu dostanou. Tvůrci si rozhodně s některými tabu hlavu nelámali! Autoři jsou totiž pořádní vtipálci a humor je nepřechází ani po natáčení.

​Matěj Randár, scenárista, nedávno sdílel příspěvek, ve kterém si dělali legraci z distribuce seriálů: „Napsali jsme a natočili seriál SEX O'CLOCK. Od 10. března na Voyo.cz, od 11. března na Ulo*.to. Jo a má to 10 epizod, každá něco málo přes půl hodiny. Natáčelo se to téměř komplet ve Zlíně. A máme z toho radost!“ Na to si nemohli odpustit reakci ani mladí představitelé, kteří s vtipem reagovali a těší se, až si ho nastreamují přes Bluetooth!

Maxmilián Kocek: „Super, ulo* to mám. Tak se kouknu.“

Kryštof Švehlík: „Přepošleš mi to pak přes bluetooth?“

FYI. seriál je na Voyo a každý pátek bude nový díl, takže si ho utíkejte pustit.   

Zájem o young adult formáty

V českém prostředí seriál pro dospívající, potažmo pro celou rodinu, není častým žánrem. A proto se dílna Voyo Original vydala novým směrem, který oslovil i další média, která právě v teen kategorii vidí dobrou cestu.

Ohlasy diváků

Na instagramu Sex O’Clock a facebooku TV Nova se obejvily zejména pozitivní ohlasy „Super díl, neměl chybu“ a „Super sranda“, ale také dotazy týkající názvu. „Jen tak dál a už se těším na další díl. Víc takových seriálu a klidně mohl být delší,“ zní další ohlasy. Diváci by se také rádi podívali na celý seriál v kuse: „No určitě se těším na další díl, škoda, že se vydávají po jednom.“ Vypadá to, že současní diváci touží po binge zhlédnutí celého seriálu. Ale co není teď, může být později. Až budou venku všechny díly, můžete si udělat seriálový maraton.

Novinky ze seriálu Sex O’Clock můžete sledovat také na Instagramu.

Nenechte si nový seriál ujít a pusťte si ho na Voyo. Každý pátek vás čeká nový díl!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Sex O’Clock

Články k pořadu Sex O’Clock

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady