• Pořady
  • Půlhodinka
  • Půlhodinka s Renátou Czadernovou: V novém pořadu poznáte hvězdy TV Nova mimo jejich profese

Půlhodinka s Renátou Czadernovou: V novém pořadu poznáte hvězdy TV Nova mimo jejich profese

Rádi bychom vám představili nový online pořad s názvem Půlhodinka. Jedná se o publicistický formát, který zájemci najdou na webu nova.cz. Renáta Czadernová si do něj zve zajímavé hosty na půlhodinový rozhovor.

„Baví mě poznávat lidi i mimo jejich profese a na to ve zpravodajství nikdy není dost času,“ vysvětluje Renáta Czadernová, moderátorka nového pořadu. „Mnoho z hostů znám osobně a dlouho, ale i přesto jsem se dozvěděla něco nového,“ dodává.

Půlhodinka s Renátou Czadernovou

Rozhovory se tematicky budou odlišovat od podobných formátů. „S hosty se nebudeme bavit o jejich povolání, bude nás zajímat to, co mají za sebou v soukromém životě, čím si prošli nebo co je formovalo,“ vysvětluje dramaturgyně pořadu a šéfeditorka portálu nova.cz Michala Komrsková.

Kristýna Frejová a Renáta Czadernová
Kristýna Frejová a Renáta Czadernová  |  FOTO:  TV Nova

„Na koho se mohou diváci těšit v prvních dílech? Na herečku a moderátorku, která se stala vyhledávanou tatérkou. Na divadelní a filmovou herečku, která napsala knihu o svém pobytu ve tmě. Nebo na moderátorku Televizních novin, která vzpomíná na náročnost terapeutické léčby. Že nevíte, o koho se jedná? Tak právě pro vás je nový pořad Půlhodinka, kde se tohle všechno dozvíte,“ doplňuje Michala Komrsková.

Celé díly pořadu Půlhodinka sledujte na nova.cz!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady