Milionová Marta! Seriál o geniální uklízečce se stal diváckou jedničkou

Nový seriál Případy mimořádné Marty sklízí úspěch. I když se v televizi vysílal teprve pátý díl, diváci si ho velmi oblíbili. Poslední případ si totiž nenechal ujít téměř milion diváků!

Případy mimořádné Marty je seriál, ve kterém se snoubí humor a napětí při řešení případů. Každá epizoda je plná neuvěřitelných situací, do kterých se hlavní hrdinové dostávají. Potrhlou Martu ztvárňuje Tatiana Dyková Vilhelmová a policistu Adama Kreinera bez špetky smyslu pro humor zase hraje Roman Zach. Diváci ocenili jeho schopnost přinést napětí a zároveň je pobavit. Vtipy a komické situace jsou promyšlené a nevtíravé. Přinášejí tak osvěžení do obvyklých detektivních příběhů.

Tatiana Dyková jako mimořádná Marta

I přes svou původní roli uklízečky Marta neustále ukazuje svou pronikavou inteligenci a zvídavost. Její neschopnost respektovat uniformy a autority jí nakonec umožnila stát se neoddělitelnou součástí vyšetřovacího týmu. Její pozorovací schopnosti a všímavost jí umožňují odhalovat důležité detaily, které by ostatní přehlédli. S kapitánem Kreinerem tvoří dynamický tým, který se nebojí překračovat hranice zavedených procedur.

Když uklízečka radí vyšetřovateli

Další hlavní postavou tohoto příběhu je vyšetřovatel Adam Kreiner (Roman Zach), jehož přesnost a chladná logika ho činí vynikajícím v odhalování zločinů. Jeho profesionální přístup a schopnost analyzovat důkazy mu vynesly pověst nekompromisního a vysoce respektovaného detektiva. Jeho život se ale obrátí naruby, když se setká s Martou.

Nejsledovanější pořad nedělního večera

Podle nedělní statistiky vybraných pořadů po 20. hodině se na prvním místě ukázal právě seriál Případy mimořádné Marty, a to s 990 tisíci diváky. Za zmínku také stojí, že v závěsu se 689 tisíci diváky byla také Kriminálka Anděl, která připravuje svůj comeback po 9 letech.

​​Seriál Případy mimořádné Marty sledujte vždy v neděli od 20:20 na Nově. Celé díly najdete už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Případy mimořádné Marty

Články k pořadu Případy mimořádné Marty

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady