Mimořádný úspěch potrhlé Marty: Proč se se divákům splnil jejich sen?

Seriál, který kombinuje napětí, detektivku a humor. Těmito slovy ho okomentoval jeden ze dvou režisérů Případů mimořádné Marty Marek Najbrt. Tím druhým je Tomáš Pavlíček. A jak se zdá, tohle je přesně to, co diváci televize Nova vyhledávají. První díl seriálu totiž sklidil velký úspěch.

Divákům televize Nova byl nedávno představen nový seriál Případy mimořádné Marty. Hlavní postavu ztvárňuje Tatiana Dyková Vilhelmová. Jejího kolegu (kapitána a tak trochu suchara) pak hraje Roman Zach. A jejich spojení je podle celé řady hlasů naprosto perfektní. 

Hvězdné obsazení
Kromě ústřední dvojice se v seriálu objeví Anita Krausová jako rozhodná policejní náčelnice a Jiří Svoboda s Táňou Malíkovou v rolích vyšetřovatelů. Doplní je Matěj Hádek jako bývalý manžel Marty a Jan Novotný v roli empatického souseda.

Diváci to milují!
Krimi seriál, který díky svému humornému potenciálu potěší i vaši bránici, si okamžitě získal přízeň diváků. „Táňa je boží. Doufala jsem v to, že to bude pořádná energická smršť, a to se mi splnilo. Těším se na další díl,“ naspala jedna z divaček. Někteří dokonce měli možnost vidět seriál už dříve na Voyo! „Já to viděla už přes Voyo a úplně boží. Táňa nezklamala, skvělý seriál, mohlo být víc dílů.“

Případy mimořádné Marty
Zda se seriál dočká více dílů, vám bohužel neprozradíme. Další epizodu každopádně sledujte v neděli 7. května od 20:20 na Nově. Celé díly najdete už teď na Voyo.

Související videa

Matěj Hádek
Matěj Hádek

Související videa

Roman Zach
Roman Zach

Související videa

Tatiana Dyková Vilhelmová
Tatiana Dyková Vilhelmová

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Případy mimořádné Marty

Články k pořadu Případy mimořádné Marty

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady