Píseň Lipa a Aničky Slováčkové pojednává o ztrátách, naději a smíření. Ve videoklipu se objevil i Rostislav Novák starší, kterého můžete znát ze seriálu Ulice.
Jak píseň s názvem „Jsi ve mně napořád“ vznikala?
Spojení Lipa s Aničkou vzniklo na základě jejich těžkých životních příběhů. Právě ty se do písně „Jsi ve mně napořád“ emotivním způsobem propsaly. Novou píseň si můžete pustit níže.
Hvězda Ordinace na písni pracovala v době, kdy bojovala se zákeřnou rakovinou, které nakonec podlehla, zpěvák zase chvíli poté, co mu zemřel milovaný děda. „Proces vzniku písně trval vlastně docela dlouho a hodně nás sblížily okolnosti, když jsem zjistil, že můj dědeček trpí vážnou nemocí a nezbývá mu tolik čas. Mně, ale i jemu dodávala sílu,” prozradil Lipo, jehož děda zemřel v říjnu 2024.
Sama Anička do písně dala velké emoce. Chtěla všem dodat naději, protože právě ta umírá až poslední. „To, jaké osobní příběhy nás oba doprovázely po dobu natáčení tohoto songu, dodává celé písničce na křehkosti,” uvedla při představení písně ve Snídani.